#E#D

JUL-2017
+ COPII: 2 -- varsta: 3, 5

#G#0
#M#0

Acceptabil pt o noapte, în lipsa de altceva

Dacă doriți o noapte liniștită, nu recomand. Am fost cazata intr-o noapte de joi spre vineri și nu am putut adormi până la ora 2 noaptea. Uși trântite (=închise), vorbeau tare pe hol, bateau la uși, încuiau, descuiau, râdeau. Am impresia că e un motel pt vizite scurte de cupluri. Perinile sunt cu puf (f noi și neconfortabile), o veioza nu era funcțională, telecomanda nu funcționa sa schimbi programele in sus sau în jos. Nu ne-am odihnit deloc, și nu as recomanda pt familie cu copii.

În camera nu este frigider, nici aer condiționat și nici sita la geam (au fost țânțari).

Micul dejun costa 15 lei (a fost bun). Servirea este ok, doamnele de la recepție au fost f amabile (am rezervat camera la ora 19 și am ajuns la 22).

Impresii încărcate de clauditz in 22.07.2017 22:30:40

Validat / Publicat: 22.07.17 23:12:18

• A fost prima sa vizită/vacanţă în ROMÂNIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (clauditz); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 5 voturi) nota2

[22.07.17 23:11:44]

@clauditz:

Mutat în rubrica "Dracula Motel [Şelimbăr], MĂRGINIMEA SIBIULUI" (nou-creată pe sait)

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 96&ridAnt=79535

- cris1982 CONS. ONORIFIC AFA / ROMÂNIA
[23.07.17 10:37:22]

@clauditz: Insasi denumirea motelului ma face sa-l evit, pentru ca nu sugereaza lucruri bune, mai ales pentru familiile cu copii mici. :)

Citind descrierea facuta, cred ca ati dat dovada de multa indulgenta in notele acordate.

- clauditz
[23.07.17 17:44:07]

@webmaster45:

Buna ziua,

Locatia este corecta. Motelul este situat pe partea stanga a drumului.

Multumesc!

#G#1

• Mulțumit (Nov.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 02.12.18 de felixtm din TIMISOARA) - RECOMANDĂ

#M#1

#G#2B