ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.07.2017
JUL-2017

Extrem de nemulțumit
Extrem de nemulțumit

Cazare Astris Sun

Am fost la acest hotel in perioada 13-20.07.2017 dar am fost foarte dezamagit. camera a fost ok daca ai norocul sa primesti una nou renovata alfel arata ca dupa vremea lui Ceasescu.

Cat priveste mancarea a fost un dezastru total. mic dejun in care aveai un sortiment de salam cascaval, unt, iaurt cereale, un fel de lapte (in care se simtea orice alt fel de gust numai lapte nu) gem, ciocolata, cereale, ou fiert in 7 zile o singura data crenvursti.

nu au existat in nici o zi: masline, branza, rosii, castraveti, omleta, bacon sau orice altceva.

Iar seara exista un singur fel de mancare impus cu un apertiv simplu sau o supa un fel principal nu extraordinar si o piersica/caisa sau pepena la desert.

In schimb daca mergeti in zona aveti ce vedea sunt cateva plaje extraordinare dar atentie la hotelul ales.

Pentru noi masa mai saracacioaca ca aici nu a existat, trei stele daca luam in calcul acest hotel cred ca reprezinta o stea.

Multumesc

Trimis de DANIELIONEL in 21.07.17 10:27:49
Validat / Publicat: 21.07.17 12:52:28

VIZUALIZĂRI: 1723 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (DANIELIONEL); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[21.07.17 12:32:57]

@DANIELIONEL: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 83&ridAnt=79460

te rog să eviţi pe viitor folosirea exclusivă a literelor MAJUSCULE (LITERE MARI), această practică este nerecomandată (îngreunează citirea) şi în general considerată lipsită de politeţe pe internet.

În limbaj internaut, a scrie cu LITERE MARI înseamnă că strigi la noi! Vezi, de exemplu, aici

Textul în cauză a fost ajustat de noi, mai sus.

[21.07.17 13:53:17]

@DANIELIONEL: Am votat articolul pt incurajarea de a mai scrie pe AFA.

Imi pare rau ca ati fost dezamagiti, dar vreau sa fac o pricizare.

Pretul platit de voi a fost foarte mic, in plin sezon. Cu mai putin de80 E cazare si masa/ zi pt doua persoane nu poti primi foarte mult.

Sper ca v- ati bucurat de apa, de soare si de peisaje.

Vacante placute va doresc

DANIELIONELAUTOR REVIEW
[31.07.17 10:07:15]

Pretul platit de noi a fost foarte mic in comparatie cu ce? Anul trecut am fost tot in Grecia dar in alta zona, am platit aceeasi bani iar conditiile au fost de 3 stele, mic dejun bogat de unde aveai ce alege la fel si cina bufet suedez.

Mentionez ca rezervarea a fost facuta in luna martie folosind Early Booking.

multumesc

[31.07.17 10:45:05]

@DANIELIONEL: Scuze daca ecoul meu ti s- a parut deplasat, nu am vrut sa te supar.

Tu stii mai bine ce si cum, ca doar voi ati fost acolo si nu eu.

Inca o data, imi cer scuze

DANIELIONELAUTOR REVIEW
[03.08.17 11:10:38]

nu e nevoie sa iti ceri scuze, insa pur si simplu am fost tare dezamagit. Nu ma steptam ca la 3 stele sa existe asemnea conditi. Noi am facut rezervare cu Booking si am avut camera renovata insa cele 2 famili cu care am calatorit (ei au facut rezervare printr-o agentie de turism) au avut niste camere exact cum am scris ca dupa vremea lui Ceausescu.

Lucrez in vanzari si imi dau seama ce insemana respectul pentru clienti si bani lor de aceea nu inteleg cum sa oferi asemenea conditii unor oameni care vin de la 750 km departare.

Ca si comparatie am fost plecat 3 zile la hotel Mura in Albena unde am platit 110 euro pe nopate 3 stele all-inclusive hotel pe plaja iar conditiile au fost incomparabile. Probabil daca luam cu early booking aveam si un pret mai mic.

De aceea cred ca acele zvonuri care spuneau ca In Grecia nu ar trebui sa te duci la un hotel cu mai putin de 4 stele sunt adevarate 100%.

multumesc

[03.08.17 12:55:21]

@DANIELIONEL:

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă).

NB: linkul SCRIE IMPRESII poate fi găsit şi în pagina 1 a saitului.

[03.08.17 14:43:48]

@DANIELIONEL: Ai perfecta dreptate cu AI in Grecia. Nu e recomandat.

adrianaglogo, DANIELIONEL
Alte impresii din această RUBRICĂAstris Sun Hotel: