ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.07.2017

încărcat de pe telefon!
TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

ATENTIE... ATENTIE... ATENTIE

Plecare din romanaia cu [***]

Sosire la sentido noaptea la 12 (24:00) cu avionul... super nu?

Hotelul: am platit camera la hotel 35 mp am primit camera la vila 15 mp... super nu?

Plaja: extraordinar (nisip, sezlong)

Piscina: mare apa calda, bataie pe sezlong zilnic... credeam ca doar romanii sunt melteni... gresit...

Mancarea: ORIBIL... NU GLUMESC... IMI VINE SA VOMIT... ORIBIL

Bautura: ok

Cazarea: curatenie NU, odata la 3 zile asa de forma (hotel 5 stele)

Sfat :DE EVITAT

AM PLATIT 1300 EURO...

Trimis de cornelTm in 15.07.17 22:27:21
Validat / Publicat: 15.07.17 23:07:58
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 3942 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cornelTm); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmaster45 [15.07.17 22:54:24] »

@cornelTm:

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 06&ridAnt=79225

Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile "Q&A" (întrebări şi răspunsuri), de multe ori foarte utile, în direct, de la "faţa locului".

rentea [16.07.17 18:26:14] »

@cornelTm: Corneleeee!!! Hai, fa un efort si da si tu niste detalii calumea, ce ti-a placut, ce nu ti-a placut... nu asa, niste urlete

Se supara si tizul tau, se poate... ?!!! Mai sunteti si din acelasi oras

cornelTm [16.07.17 18:59:18] »

@rentea:

Plaja - perfecta, marea perfecta

Piscina -calda super bataie la sezlonguri

Mancarea- fara gust, salate multe... vai si amar. Nu ai ce manca... nu glumesc... fac foamea

Bautura - gama pepsi, alcool ieftin

Animatie -ok... spectacole... etc.

Camera - 3 stele... am platit una am primit alta la propiu.

NU RECOMAND...

HOTEL DE MAXIM 4 STELE

MANCAREA CA LA CANTINA...

Menajera - inexistenta...

vio_andu_gaby [18.07.17 13:49:31] »

Imi pare rau, dar ideea este, te-ai informat inainte de a-ti cumpara Vacanta mult Visata?

cornelTm [18.07.17 14:32:33] »

@vio_andu_gaby:

Tu ce parere ai?

Pe trip advisor au 700 rewiu excelente...

maria55 † CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA [18.07.17 14:44:41] »

@cornelTm: te rog nu te supara pe colegi! Si nu merge chiar atat de departe????spre Tripadvisor! Mai pe lânga casa, pentru a mai glumi putin desi stiu ca esti necăjit! Adică daca cu un sinplu click ai fi verificat saitul hotelului ai fi descoperit si singur care-ti sunt sansele!

Scrie clar dinensiunea camerelor standard, atat a celor cu balcon cat si a celir fără! Nici pomeneala de 35mp, ci de 15-26mp maxim. Vorbim de standard nu de familly!!! Ba mai mult decât atât, camerele din Park Villa au intre 10-15mp!!!

Ai avut totusi nitel noroc sa nu nimeresti intr-una de 10!!! Acum nu stiu pentru ce ai platit! Pentru o cam standard in hotel, sau pentru o camera in Villa Park. Dar daca stiai toate acestea, se putea lamuri problema inca din agentie!!! Nu credcca nu ai fi obtinut informatiile necesare!

In ceea ce priveste regimul acestui hotel, eu zic că este AI si nu UAI, deci mici diferente! Cert este faptul ca are o plaja buna, 3 rest á la carte si 5-6 baruri dintre care unul functionând 24h.

Imi pare rau totusi pentru acest inconvenient despre care ai scris, desi mai multe informatii nu ar fi stricat!

cornelTm, maria55, rentea, vio_andu_gaby
    Alte impresii din această RUBRICĂTuran Prince Hotel (ex Sentido) :