COOEE Mimosa Sunshine Hotel [ex Mimosa]

DIN Piteşti
înscris/ă în 14.07.17
JUL-2017

Ultima dată în Bulgaria

Bună ziua! As vrea sa va relatez experiența din acest an de la hotel Mimosa. Vreau sa precizez ca am fost aici și în anul 2016 și din acest motiv am revenit gandindu-ne ce nu are ce sa se întâmple negativ.

De asemenea in 2014 am fost la Astera iar in 2015 la Arrabella Ne-am înșelat amarnic și partea ce mai urâtă este ca am mai și recomandat hotelul unei alte familii cu copil mic ca și noi.

Dacă despre disconfortul creat de sutele de copii (15-20 de ani) veniți în tabără și despre distanța destul de mare mare de plaja știam de anul trecut, am constatat în plus urmatoarele:

- mâncare cu 5 clase sub cea de anul trecut, stricată în 3 din cele 7 zile state aici (o enterocolita și o toxiinfectie).

-băuturi extrem de dulci care cu greu puteau fi consumate de copii.

- furnici în camera (doar în camera noastra).

- lpsa totala de interes din partea conducerii cu privire la sesizările familiilor deranjate de nesimțirea tinerilor.

- majorarea total nejustificata atât a prețului la parcare (de la 8 la 10 leva / zi), cât și a celor la șezlonguri (de la 28 la 36 leva / zi - 2 șezlonguri, umbrelă și saltele pt șezlonguri).

În concluzie de la an la an litoralul bulgăresc se degradează vizibil, iar preturile cresc nejustificat. Pentru noi cu siguranță aceasta a fost ultima experiență în Bulgaria.

Impresii încărcate de dinavali in 14.07.2017 16:34:48

Validat / Publicat: 14.07.17 17:35:32

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Vara Nisipurile de Aur

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (dinavali); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[14.07.17 17:34:38]

@dinavali: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 49&ridAnt=79182

De asemenea in 2014 am fost la Astera iar in 2015 la Arrabella

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)