Mura Hotel [Complex Gergana]

înscris/ă în 10.07.15
JUN-2017
REGIM MASĂ All inclusiv

Rusali 1 iunie 2017

Buna ziua, am ales in acest an Bulgaria, Albena hotel Mura si bine am facut, a fost foarte bine...

Drumul a fost ok, varianta prin frontiera la Vama Veche... trecerea a decurs foarte repede, drumul pana la hotel ok.

La hotel la receptie am avut norocul de o doamna draguta care stia destul de bine romaneste, drept care ne-am onteles foarte usor... ne-am cazat imediat dupa care am si iesit la plaja.

Camera mare, curata cu tot ce ai nevoie ptr o cazare ok... timp de cinci zile care am stat s-a facut curatenie si schimbat prosoape in fiecare zi...

Mancarea a fost din belsug, se repetau anumite meniuri dar aveai de unde sa alegi... era suficient de mult. Au fost fructe si inghetata zilnic, pizza si clatite intre mesele principale, cafea sucuri bere si alcool la discretie...

In raport pret a fost super, recomand acest hotel romanilor fara mari pretenti si as reveni si cu alta ocazie.

Impresii încărcate de Florentina v in 19.06.2017 17:43:21

Validat / Publicat: 19.06.17 20:01:29

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: Sunny Beach hotel Imperial

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Florentina v); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  6750 PMA (din 10 voturi) nota2

[19.06.17 20:01:12]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 39&ridAnt=78378

[24.01.18 21:27:37]

@Florentina v: Buna seara... Există acces gratuit la piscina Gergana?

- Dragos
[24.01.18 21:55:23]

@bigpostman: da, poți să mergi și la piscina aia. Și la orice facilitate din cadrul complexului.

[24.01.18 22:00:52]

@Dragos: Mulțumesc.

- Florentina v
[24.01.18 22:42:48]

Nu am fost... era destul de rece anul trecut ca sa intri in piscina... cei de la Mura au si una interioara, nu este mare dar este ok... ptr pretul dat... mie mi-a placut, au si un jacuzi dar acela este contra cost 15mi cu 2euro...

[25.01.18 05:40:48]

@Florentina v: Mulțumesc, noi mergem anul acesta, mai pe căldură asa (SPERĂM) la început de Iulie... Asa ca varianta piscinei interioare rămâne de rezerva... Ma supăra un pic dimensiunile mici ale piscinelor de la Mura... Piscina de la Gergana e super ok... E foarte bine ca o putem accesa.