ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.06.2017
JUN-2017
3 AD. + 2 COPII -- v: 7, 6

Sub orice critică
Extrem de nemulțumit

Intoxicatie alimentara severa - peste 80% din participantii la turneul fotbal Academia Hagi

Nici o mirare ca pagina de facebook a Complex Hotelier Victoria nu are aplicatia de recenzii activata, acum intelegem si de ce.

In urma celor 4 zile/ 3 nopti petrecute in acest hotel (15 - 18 iunie - Turneul de fotbal de copii organizat de Academia Hagi), atat noi cat si peste 80% din participanii cazati aici au suferit crampe si diaree severa in urma unei intoxicatii alimentare. Toate acestea sunt verificabile cu echipele inscrise in turneu - lista participanti pe site organizator. Si asta nu e tot, revoltator este faptul in care Hoa tel Victoria a ales sa gestioneze aceasta criza, declarand prin reprezentantii lor "PRisti" ca este vorba de o chestiune minora care nu ii implica/ inculpa "cel mai probabil intoxicatia de la produse cofetarie/ torturi consumate in afara locatiei". INCREDIBIL!

Aflati, distinsi reprezentanti si orice potential client ca nimeni din grupul nostru nu a consumat nimic altceva decat preparatele lor odioase! Am avut incluse 3 mese pe zi si fara a fi pretentiosi ne-am asteptat la conditii de 3 stele, basic, macar curatenie si preparate simple. Din pacate ambele au lipsit, foarte proasta organizare interna, depasiti de aglomeratia de turisti, nepregatiti dpdv personal, cozi uriase la micul dejun care ere in stil bufet, Nu ne plangem aici de saracia ofertei/ meniului.

Ne plangem de bataia de joc fata de copiii nostri. Mancare de dat la caini, carne de pui alterata si "imbogatita" cu multe condimente care sa ascunda gustul ciudat, toate garniturile s-au rezumat la cartofi prajiti si innecati in ulei.

Este incredibila situatia, mai ales avand in vedere ca era vorba de un turneu de COPII SPORTIVI, pe care antrenori si parintii incearca sa ii educe in spiritul consumului de hrana nutritiva, proaspata, legume si fructe... In loc ca atentia si implicarea personzalului si a managerilor, factori de decizie, sa fie de 100% ca totul sa fie la standarde de calitate, au dovedit ca au incalcat cele mai elementare reguli, au speculat aceasta oportunitate de ocupare hotel ca sa scapati de aripioarele si puii expirati, etc...

Vom semna si noi plangerile si depune orice efort ne sta in putere ca sa suporte cele mai drastice amenzi si, de ce nu, posibila ridicare a autorizatiei de functionare. Vor raspunde legal pentru aceste fapte, mai grave decat o simpla neglijenta, asa cum este normal! Pentru toti vagi interesati de acest complex comunist si depasit EVITATI pe cat posibil, pentru integritatea dvs. fizica!

Trimis de steadya in 18.06.17 20:13:42
Validat / Publicat: 19.06.17 10:22:32

VIZUALIZĂRI: 905 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (steadya); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 22.00 EUR pe cameră

[19.06.17 09:06:20]

@steadya: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

steadya
    Alte impresii din această RUBRICĂVictoria Hotel: