Villa Margarita

REGIM MASĂ FARA MASA
380 EURO
cu transport AUTOCAR

Noua ne-a placut

Am ajuns in jurul orei 9 dimineata si ne-am cazat deabia la ora 12.

Eram 4 familii, deci 4 camere, una la parter, doua la etajul 2 (alaturate) si 1 la etajul unu, patroana ne-a intrebat pe fiecare ce camera vrem. Cei care erau mai batrani au spus ca ei vor la parter ca stau 2 saptamani si nu vor sa urce, celelalte 2 familii fiind impreuna au zis ca vor camerele alaturate, asa ca noua ne-a ramas camera de la etajul 1.

Noua ne-a placut, hota functionala (cei de la etajul 2 se plangeau ca nu le merge hota), oale, tacamuri, usile se inchideau, curatenia se facea zilnic, cosul de gunoi era zilnic luat, lenjeria ni s-a schimbat de 2 ori si prosoapele de 3 ori.

Am prins 2 zile cu ploaie, intr-o zi nu puteai sa iesi din camera si patronul a venit sa ne ia gunoiul.

Noi am fost multumiti avand in vedere ca nu suntem pretentiosi.

Impresii încărcate de Evellyna in 23.05.2017 10:41:50

Validat / Publicat: 23.05.17 13:59:50

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Evellyna); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 6 voturi) nota2

[23.05.17 13:59:29]

La primul review încărcat pe sait, să-i spunem lui @Evellyna: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 63&ridAnt=77739

- paloma
[28.05.17 15:20:08]

@Evellyna: cum sunt preturile pe la taverne si prin magazine (de alimente, fructe0. Cat este pretul la umbrelute, sezlongurile de pe plaja, la excursiile optionale? Mergem si noi peste 3 saptamani si as vrea sa stiu.

- Evellyna
[28.05.17 21:29:03]

@paloma: sincer mie mi s-au parut acceptabile

eu una am cheltuit cam 200 euro, asta in situatia in care am avut si cu noi cateva plicuri de supa

insa nu ne-am tras de la nimic, eu innebunita dupa gyros am mancat pentru tot anul, gyrosul sa nu il luati de la restaurant, e o taverna (urata, cei drept, undeva pe partea dreapta) dar acolo am mancat cel mai bun gyros, am mancat si la restaurant, dar nu se compara cu cel de la taverna

la umbrelute nu am stat, am stat pe prosop, sfatul meu e sa nu mergeti in zona portului la plaja, undeva la iesire din statiune e plaja cu nisip, e o vila mov (asa era cand am fost noi acum 2 ani) si acolo am facut plaja.

Cumparaturile (alimente) noi le-am facut la magazinul zeus, ni s-au parut preturile mai ok, este un lidl undeva la 10 km, dar noi neavand masina nu ne-am dus.

- paloma
[28.05.17 21:35:47]

@Evellyna: multumesc mult de ajutor, conteaza mult cand asculti si impresiile cuiva care a mai fost in zona.

Publicitate    [20.07.19 04:44:50]

pagină generată in 0.0749809741974 sec