Pensiunea Ferma [Glod]

înscris/ă în 19.05.17
FEB-2017
+ COPII: 2 -- varsta: 1 si 3 ani

O alternativă de cazare pentru Valea Prahovei

Cazarea este ok. Noi am avut o cameră spațioasă (suntem patru - doi adulți și doi copii), cu un pat matrimonial, o canapea extensibilă și un pătuț de bebeluș. Baia avea un duș foarte mare. A fost ușor să spălăm copiii. Curat peste tot. Halate de baie și prosoape care erau ca noi.

Mâncarea a fost un succes pentru copii dar și pentru noi. Am mâncat supă cu găluște, mămăliguță cu brânză și smântână de la ei de la fermă. Cocoș în vin, pui la cuptor, păstrăv... etc. Și mereu câte un desert foarte ok pentru cei mici: plăcintă cu mere, fursecuri de casă, înghețată făcută de ei, clătite. Noi le-am cerut și lapte, dimineața și seara, pentru cei mici. Laptele cu gust, de la fermă.

Tot personalul a fost foarte prietenos cu copiii.

Ne întrebau dinainte la ce oră vrem să mâncăm și nu trebuia să așteptam deloc din momentul în care ne așezam la masă. Foarte important pentru cei cu copii mici!

Impresii încărcate de Alina Prodan in 19.05.2017 17:16:15

Validat / Publicat: 19.05.17 17:47:52

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Alina Prodan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  6300 PMA (din 13 voturi) nota2

[19.05.17 17:47:40]

@Alina Prodan: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 16&ridAnt=77675

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Pensiunea Ferma [Glod], MOROENI [DB]" (deja existentă pe sait)

- Dan&Ema
[20.05.17 09:22:21]

Bun venit in AFA cu articol!

Ai debutat cu o relatare despre o locatie selecta, superba, unde am avut si noi placerea sa fim oaspeti. Poti adauga si poze ca merita!

- tata123
[21.05.17 21:39:30]

@Alina Prodan: Mulțumim pentru impresiile postate și bine ai venit pe AmFostAcolo. Imaginile exemplifică de multe ori mult mai bine decât cuvintele scrise așa că așteptăm (la acest articol sau la următoarele) și fotografii.

Pensiunea de mai sus nu se situează într-adevăr în cel mai mirific loc montan, dar calitatea serviciilor și comportamentul personalului sunt de nota 10.

Te mai așteptăm!

- PensFerma
[20.06.17 18:28:02]
NB: este (sau a fost) reprezentant al unității

@Alina Prodan: vă mulțumim pentru aprecieri și vă așteptăm cu mare drag de fiecare dată! :)

pagină generată in 0.563482046127 sec