Kamelya K Club (ex Holiday Village) [Evrenseki]

înscris/ă în 04.08.15
MAY-2017
REGIM MASĂ uai

Superb

M am intors de curand din vacanta si am ramas cu gandul ca am petrecut un concediu de vis.

am sa fac o descriere schematica sa nu va plictisesc.

Cazarea am avuto la Kamelya Holiday Village camera standard.

Camera curata si amenajata cu mult bun gust. Aa avut in camera barul care era alimentat zilnic cu bere apa minerala si plata si sucuri 3 sortimente. Curatenie se facea zilnic, lenjeria a fost schimbata o data la mijlocul sejurului. Prosoape inlocuite zilnic, sampon, gel de dus si crema de corp bune calitativ erau completate zilnic. Mancarea a fost suficienta si variata.

Plaja cu sezlonguri suficiente, foarte curata, foarte lata, nisipul fin fara pietre si intrarea in apa lina.

Pentru familiile cu copii pun la dispozitie piscine si topogane suficiente pentru toata lumea.

In concluzie recomand cu caldura acest resort!

Impresii încărcate de bebolina in 17.05.2017 14:38:04

Validat / Publicat: 17.05.17 17:19:41

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: KEMER

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (bebolina); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  6749 PMA (din 14 voturi) nota2

[17.05.17 17:19:16]

@bebolina: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 42&ridAnt=77651

- ilavo
[24.05.17 09:54:50]

@bebolina: Buna, noi mergem in 29 mai cu doi copii, apa marii e destul de calda pentru baie? Am vazut ca vremea e capricioasa si acolo anul asta, Dvs ce vreme ati prins? Multumesc pentru raspuns :)

Publicitate    [20.09.17 17:40:39]

pagină generată in 0.566519021988 sec