Unde mâncăm în zona Râșnov

înscris/ă în 28.02.17
FEB-2017

Restaurant pensiune Poiana Râșnoavei - Doripesco

Impresie despre Restaurantul Poiana Rasnoavei - Doripesco / Rasnov

Pe data de 26.02.2016, doua familii din Brasov, am luat masa la Restaurantul Doripesco din Rasnov. Am fost foarte nemultumiti si dezamagiti de calitatea servicilor.

Borsul de peste a fost servit in castroane ciobite cu marginea superioara roasa, de parca ar fi roso cainii. Borsul mirosea a vase nespalate. Apoi la felul 2, garnitura de cartofi la pestele prajit, erau fierti de jumatate, nu s-au putut manca.

Am plecat foarte nemultumiti, hotarati sa nu mai revenim niciodata. Nota 4 pentru bucatar. Calitatea castroanelor poate fi verificata de Protectia consumatorilor, daca doresc sa-si faca datoria.

Impresii încărcate de g.sfetea in 01.03.2017 07:59:56

Validat / Publicat: 01.03.17 08:42:59

• A fost prima sa vizită/vacanţă în ROMÂNIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Nu mai doresc sa aud de aseasta locatie

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (g.sfetea); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[01.03.17 08:24:10]

@g. sfetea: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare) "

[01.03.17 08:28:08]

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Râșnov și împrejurimi, RÂȘNOV" (deja existentă pe sait)