ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 16.03.2010
JUN-2009
2 AD. + 1 copil de 5 ani COPII

ARTICOL ARHIVAT

Super

Descrierea mea va simpla si la obiect... un hotel de nota 9, plaja nota 9, piscine nota 9, camera cu vedere spre mare nota 9, mancare nota 9.

Daca doriti liniste, calitate, curatenie si unde copilul dvs se va simtii foarte bine atunci este locul care il recomand.

Anul acesta voi merge in Duni la un hotel de 5 stele si voi revenii cu impresii.

----------Completari ulterioare din Ecou------------

Asadar am avut un sejur de 7 nopti la acest hotel in regim all .

Intrarea in hotel se face la ora 14.00 asa ca nu va grabiti sa ajungeti mai devreme. Parcarea spatioasa, pazita si GRATUITA atat in fata hotelului cat si in lateralul acestuia....deci nu se fura auto.

Hotelul curat, personal vorbitor de limba engleza si amabil, 3 lifturi, camere spatioase, curate si cele cu vedere spre mare sunt chiar superbe. In cadrul hotelului se regasesc 2 restaurante ....unul cu autoservire si altul ( necesita programare ) unde esti servit la masa. Mancarea diversificata si buna cu raion special pentru copii,bautura destul de ok ( locala),care putea fi servita de la 2 baruri de zi si unul de noapte aflat deasupra restaurantelor ( vezi poza nr 7 postata de CRY ) .

Loc de joaca pt copii pe plaja, piscine pt copii si adulti, plaja super dar atentie se platesc umbrelutele si sezlongurile ....la piscine sunt GRATIS, marea bestiala....fara alge si alte animale.

Multa liniste si un concediu reusit cu asta m-am intors acasa.

Sper ca acum am fost inteles si va doresc un concediu la fel de reusit ca al meu la hotel MIRAMAR

Trimis de sildor in 16.03.10 15:46:34
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: nisipurile de aur si urmeaza duni

VIZUALIZĂRI: 1857 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (sildor); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

pepsi70ro
[16.03.10 16:05:31]

Bine ai venit printre noi, utile informatiile tale dar saracacioase in amanunte.

Oricum, un vot de bun venit!

[16.03.10 16:28:24]

Aici e mai bine! Sunt trei fraze. Sunt sigura ca ne mai poti spune ceva. Curaj!

gushpi
[16.03.10 16:35:51]

oricare din cele trei fraze puteau face obiectul cate-unui review

[16.03.10 17:04:25]

Bun gasit si voua

Doresc sa va spun ca cel mai important lucru este sa oferi informatia si nu numarul de fraze.

Eu cand am ales Hotel Miramar am cautat info tot pe site de profil din afara si sper ca acest site sa ajunga mai bun ca cele de afara prin comentarii directe si la obiect.

Mergeti cu incredere la MIRAMAR, este parerea mea

[16.03.10 17:11:36]

Prin numarul de fraze oferi informatiile.

ionescunic CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA
[16.03.10 17:51:56]

Sildor, tu ai dreptate in felul tau dar nu toti oamenii sunt la fel si din aceasta cauza trebuie sa oferi cat mai mult informatii cu putinta pentru ca oricine sa poata decide in urma review-ului tau daca va merge aici sau nu.

Unii prefera cazari fara mancare pentru ca prefera sa manace la restaurant, unii prefera nebunia din nisipuri sau umbra din albena, daca te uiti aici la Miramar unii iau dat note ca si cum ar fi un hotel de 2 stele, multe persoane sunt deranjate de cantina si de bauturile la dozator foarte botezate, poftim ti-am gasit niste lipsuri pentru unii foarte importante, insa una peste alta hotelul e foarte bun mult mai bun ca orice hotel din Romania de oricate stele si care cat de cat iti ofera relaxare si conditii decente dupa un an de munca.

cc_iordachescu
[16.03.10 18:09:02]

Informatiile oferite de tine sunt doar scurte!

Rolul acestui site este tocmai acela de a te scuti de cautarile interminabile pe net, parerea mea, si de a gasi aici informatiile necesare pentru a lua o hotarare cu privire la un hotel anume, un obiectiv turistic, etc.

Faptul ca ne spui "Mergeti cu incredere la MIRAMAR, este parerea mea", este parerea ta intr-adevar, poate ca unii dintre noi au nevoie de mai multe informatii.

Eu personal te rog fii un pic mai darnic cu amanuntele pe viitor.

cosminp
[16.03.10 18:37:30]

"un hotel de nota 9, plaja nota 9, piscine nota 9, camera cu vedere spre mare nota 9, mancare nota 9"... te rog sa ni le descrii putin.

pe de alta parte, toate au fost de nota 9 dar ai punctat 95%.

ai cotat probabil linistea de care spuneai cu 125%?

succes in postari.

Cristian_h*
[16.03.10 19:35:40]

sildor, ne-ai oferit niste note, insa ceea ce pentru tine inseamna 9 pentru altii pot sa insemne mult mai putin sau invers, fara detalii suplimentare nimeni nu va lua drept bune cotatiile tale, nu este de ajuns o afirmatie ca sa te credem, avem nevoie de argumente, sau cel putin eu asa vad lucrurile, randurile mele nu se vor a fi o critica!

[16.03.10 20:26:39]

Dragii mei, revin cu un ultim comentariu care sper sa fie pe placul vostru....

Ecoul a fost mutat in cadrul impresiilor!

ionescunic CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA
[16.03.10 20:28:46]

e cu totul altceva sper sa fie atasate la rev.

cosminp
[16.03.10 20:31:22]

vezi ca se poate cu un pic de straduinta.

esti pe drumul cel bun.

magdalena
[16.03.10 20:41:06]

Ati sarit toti pe bietul om! si eu la inceput postam asa, imi vine sa rad acum... , dar ne perfectionam!

Din pacate, Miramar e cam scump. L-am curtat si eu pentru acest an, dar voi ajunge in Casablanca sau Obzor Apart Hotel.

De vizitat, l-am vizitat, dar nu mi-a placut totusi faptul ca e mare harmalaie la piscine si cu greu poti urmari copilul oriunde ai sta, in caz ca ai un copil care se zbenguie peste tot.

Si ca sa mergi la plaja, dupa ce se termina piscinele e un loc mai nearanjat, cam deprimant pana ajungi pe plaja.

In receptie au casa de schimb valutar si cateva magazinase, de unde poti cumpara cate ceva.

Sanziana
[16.03.10 21:09:01]

@sildor, inveti repede. Asa ca de ce nu tragi o fuga si completezi si review-ul despre Cabana Ghiocelul? :::)))) las'ca e bine sa treci prin botezul focului, dupa vreo 2 saptamani o sa ne iei tu pe noi la rost,bine ca nu esti suparacios

webmasterXY*
[16.03.10 21:28:21]

Completarile ulterioare din ecou au fost mutate in cadrul impresiilor.

[16.03.10 22:50:52]

Asa mai merge... Bravo! Ai vazut ca prin numarul frazelor oferi informatiile! Un vot de bun venit!

[18.03.10 16:40:22]

Va multumesc !

cc_iordachescu, cosminp, gushpi, ionescunic, magdalena, sildor
Alte impresii din această RUBRICĂHVD Club Hotel Miramar: