Pensiunea Arinul [Moieciu de Jos]

vârsta > 60 ani
DIN Moieciu de Jos [BV]
înscris/ă în 01.04.16
SEP-2016

[Drept la replică] Va rugam sa ne ocoliti

Dreptul la replică se referă la următorul articol (încărcat anterior pe sait):
"Dezamagitor"

Ati avut doua camere, una doi adulti si cealalta doi adulti si un copil.

Ati scris trei comentarii, asta denota ca sunteti o familie imposibila si care au scris numai aberatii.

In concluzie va rog sa alegeti alta data alta locatie.

Intamplator toti care au scris pana acum au fost doar persoane care au venit prima data, sunt foarte multi care au fost in grupuri, sau bunici cu copii in nici un caz rude cu proprietarii cum insinuati dumneavoastra.

Am avut turisti straini din Germania, Anglia, Franta, Italia, imi trimit si acum felicitari de sarbatori.

Absolut toti au fost foarte incantati de cazare si masa.

Doriti asfalt - stati acasa, noua ne place iarba si sa fie putin mai rustic peisajul.

Impresii încărcate de danela in 04.09.2016 13:06:49

Validat / Publicat: 04.09.16 13:49:13

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (danela); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  897 PMA (din 5 voturi) nota2

[04.09.16 13:17:21]

@danela:

Ati scris trei comentarii
aş ruga indicarea acelor 3 revs -- prin link sau titlu

- DaRKruCS
[06.09.16 23:42:17]

@webmasterX:

Pe vremuri, dacă cineva scria asta într-un ecou (ăsta se pare că mai e si drept la replică din partea unui administrator al pensiunii 😅) era - de multă și, mai ales, pentru multă vreme - exilat pentru jignire a unui membru AFA ce a plătit să meargă acolo 😘:

Ati scris trei comentarii, asta denota ca sunteti o familie imposibila...

L.E. Am văzut întrebarea ta ce a rămas fără răspuns (deocamdată), da' măcar vreun avertisment sau... orice altceva?! 😋

- DaRKruCS
[07.09.16 00:15:50]

@danela: Vă promit că nu o să mai intru pe pagina pensiunii dvs. decât după ce vă trec pragul 😅 PS. Și, sigur, nu o să vă anunț înainte 😉 PS2. Fain PR 😁

• Dezamagire totala (Sep.2019) - punctaj satisfactie: [fara note] (scris in 01.10.19 de Justme01 din PITEşTI)
  • Ca de obicei, minunat ! (Feb.2019) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 22.02.19 de Irina Foca din CONSTANTA) - RECOMANDĂ
  • Conditii 3* Mancare 2* (Jan.2019) - punctaj satisfactie: 6.45 (scris in 02.02.19 de marival din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Superb (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 27.08.18 de piciug din GIURGIU) - RECOMANDĂ
  • O pensiune minunatat (Feb.2018) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 11.02.18 de liliana2018 din TâRGOVIşTE [DB]) - RECOMANDĂ
  • Gazde primitoare (Nov.2017) - punctaj satisfactie: 9.70 (scris in 11.02.18 de SCMK din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Nemaipomenit (Aug.2017) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 24.08.17 de Vicentiu553 din CONSTANTA) - RECOMANDĂ