Pensiunea Delta Miraj

înscris/ă în 12.08.13
AUG-2016
REGIM MASĂ DP

Un sejur de neuitat!

Ne-a placut si ne vom intoarce!

Inca din prima clipa am fost placut surprinsi de frumusetea pensiunii si de amabilitatea gazdelor. Locatia este excelenta, pensiunea aflandu-se pe malul Bratului Sulina, la intrarea in oras, cand vii dinspre Tulcea.

Gazdele au incercat si chiar au reusit de altfel, sa ne faca sa ne simtim foarte bine. Multumim d-nei Adriana, d-lui Marius si intregului personal pentru toate eforturile depuse! Pensiunea are camere moderne, spatioase, iar curatenia este impecabila. Sistemul cu demipensiune mi s-a parut ca fiind cea mai buna varianta, mancarea de la restaurant fiind variata si gustoasa (mic dejun diversificat si bogat, iar la cina posibilitatea alegerii unui fel principal din cele trei oferite).

Un alt punct forte al pensiunii este piscina, aceasta fiind o alternativa de divertisment atunci cand nu ai chef sa mergi la plaja. Un merit deosebit al gazdelor ar fi si faptul ca organizeaza excursii cu barca in locuri pitoresti pe canalele si lacurile Deltei Dunarii (nu ratatii excursiile!), unde ghid ne-a fost Alexandru, un desavarsit cunoscator al locurilor.

FELICITARI proprietarilor si intregului personal care dovedesc prin ceea ce fac ca se poate face turism si la noi in tara la standarde inalte!

Impresii încărcate de NedMiky in 21.08.2016 19:04:48

Validat / Publicat: 21.08.16 20:35:55

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (NedMiky); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4500 PMA (din 6 voturi) nota2

[21.08.16 20:35:49]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 50&ridAnt=72471

• Ne-a placut mult (Aug.2019) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 13.09.19 de Felicis din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Minivacanta de vis (Aug.2019) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 12.09.19 de Florentina03 din BRAILA) - RECOMANDĂ
  • O vacanță perfectă! (Sep.2018) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 14.09.18 de camelia3 din CâMPULUNG [AG]) - RECOMANDĂ
  • O superba afacere de familie (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 07.09.18 de Sisify din BRøNSHøJ) - RECOMANDĂ
  • Delta Miraj, o locatie de exceptie (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 20.08.18 de Bogdan_gsi din BRAşOV) - RECOMANDĂ
  • Frumos (Sep.2017) - punctaj satisfactie: 9.80 (scris in 13.10.17 de mihaix din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ
  • Delta Miraj (Sep.2017) - punctaj satisfactie: 9.60 (scris in 06.09.17 de MRotaru din BUCUREşTI) - RECOMANDĂ