ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.02.2010
  • GR. VÂRSTĂ: 20-30 ani
    ÎNSCRIS: 06.04.09

O intalnire benefica!

Am ajuns in data de 20. 01. 2010 in Poiana Bv, pt o intalnire cu membrii comunitatii amfostacolo. ro. La destinatie am fost cazati, rapid la Hotelul Piatra Mare, un hotel de 4 ****, curat, bine pozitionat pt astfel de intalniri, parcare suficienta. Camera a fost pe masura stelelor de la intrare, utilata cu tot ce-ti trebuie. Restaurantul curat, incapator, mancarea calitativ foarte buna. Apoi a urmat intalnirea propiu-zisa, care a inceput printr-o descriere a catorva hoteluri din Turcia, care probabil unora li s-a parut plictisitoare, mie nu, ba chiar interesanta, in urma ei am reusit sa ma hotaresc la ce hotel voi merge anul acesta in Turcia.

Apoi a urmat decernarea premiilor AmFostAcolo, dupa care o binemeritata petrecere "doi ani". Petrecerea a fost minunata, cel putin pentru mine si sotia mea, ne-am simtit foarte bine.

In primul rand, Cornel, te rog sa nu stergi aceasta recenzie.

In al doilea rand v-as ruga pe toti ce care ati fost acolo sa va scrieti parerile voastre despre aceasta intalnire.

Trimis de need_alex* in 21.02.10 18:31:19

VIZUALIZĂRI: 1333 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

PUNCTAJ CRT: 0 PMA (std) PLUS 400 PMA (din 1 vot)
    NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

lizuk
    [21.02.10 20:04:42]

Probabil sunt printre putinii care mai au energie si chef de stat pe net, dupa intalnirea de ieri, asa ca o sa incep eu :-) Am fost putin sceptica: nu credeam ca o sa vina asa de multa lume si ca o sa reusim sa ne "legam" asa de bine unul de altul, dar pana la urma totul a fost foarte fain. Asa de fain, ca de-abia la 4 dimineata ne-am urnit din restaurant, dupa ce chelnerii au stins si aprins de cateva ori lumina, incercand sa ne comunice ca petrecerea s-a terminat. Eu sper ca toata lumea sa se fi simtit macar la fel de bine cum m-am simtit eu. Cornel, felicitari, ai facut o treaba buna cu intalnirea!

Salutari tuturor, poate ne mai intalnim o data anul asta!

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][2 voturi]
    Dragoș_MD CONS. ONORIFIC AFA / zSTRATOSFERA
    [21.02.10 21:12:53]

s-o crezi tu!

uite-ma, eu sunt in varf de munte, la Ranca si tot mai am putere. aici e un viscol de vreo 80-100km/h, de-ti taie fata! abia astept ziua de maine, poate mai cade vantul si ne dam cu schiurile, ca in poiana... cucu! aici e zapada de 1 metru si ceva! (vine si un review cat de curand)!

petrecerea (ce despre asta era vorba) din Poiana Brasov a fost... acolo! a fost... asta e necazul cel mai mare!!! ar fi trebuit sa mai fie si azi... ca in basme, cand petrecerile tineau trei zile si trei nopti...

desi programul anuntat initial a fost cumva decalat, mie nu mi s-a parut ca vreu participant (Cornel nu e din categoria asta - nu doar ca a fost afectat, dar el nu a fost simplu participant, ci printre organizatorii principali) sa fi fost deranjat. ba unora chiar le-a placut sa admire prezentarile prelungite de hoteluri si statiuni de odihna si relaxare din Turcia.

a fost si festivitatea noastra de premiere, intrerupta din cauza intarzierii (dar iarasi, nimeni nu a plans ca nu i s-a inmanat premiul in cadru festiv - daca ma insel sa ridice doua deste), apoi toata lumea s-a mutat la masa. cred ca au fost cam 300 de participanti (inclusiv invitatii sponsorilor). dupa obisnuita coada la platouri (a fost totusi destula hrana! ) am stat la mese, am vorbit, unii au dansat (venira si "Ladies" sa ne cante). singurul punct NEGATIV: volumul exagerat de mare al muzicii (buna, de altfel! ) ca nu ma auzeam nici pe mine vorbind, dara-mi-te sa se inteleaga om cu om...

la miezul noptii avenit tortul "2 ani AmFostAcolo. ro", apoi tombola cu premii surpriza, doi utilizatori AFA. ro au primit o vacanta gratuita intr-un resort de 5* dintre cele prezentate anterior!

si pe urma mie mi s-a cam rupt filmu' si m-am dus la nani...

RĂSPUNDEVOTAȚI ECOUL [1][0 vot]
    lizuk
    [21.02.10 21:19:08]

E adevarat ca ai plecat devreme :-)) Sa stii ca am incercat si eu stilul tau de a face fotografii si nu mi-a iesit mai nimic. Tre' sa am scoala pentru asta :-)

gushpi
    [21.02.10 21:50:03]

nene! unde in lumea asta civilizata ai vazut la patru stele LIPSA internetului in camera, UNDE ???

need_alex*AUTOR REVIEW
    [22.02.10 08:47:39]

Stai linistit ca nici la 5 stele nu aveam internet in camera in unele hoteluri, in lumea asta. Aveai internet wireless in salile de conferinte si in loby.

gushpi, lizuk, need_alex*
    Alte articole din această RUBRICĂ2010 - Întâlnirea AFA Hotel Piatra Mare, Poiana Brașov:

• pagină generată în 0.034152030944824 sec