Pensiunea Laguna Albastră

TIP: TEAM-BUILDING
REGIM MASĂ 3 mese
8500-9000 ron

Madalina

Am fost la pensiunea Laguna Albastra in we 13-15 Mai. Am fost un grup de 21 de persoane si pot spune ca a fost foarte bine. Noi ne-am simtit toti bine... ceea ce este mare lucru avand in vedere ca am fost 21 de persoane.

Chiar daca au fost mici incurcaturi... am trecut peste ele avand in vedere ca tot personalul, inclusiv propietarii au incercat sa remedieze. Daca vrei sa fi carcotas vei gasi de comentat si la 5 stele +.

Mancarea a fost foarte buna, bine gatita, portii mari.

Camerele sunt mari, cu balcon gen terasa (f lat), baile sunt si ele mari, decente.

Daca ar fi sa merg in Murighiol, cu siguranta as merge tot aici. Cel putin stiu la ce sa ma astept atunci cand dau banii.

Noi am facut si plimbare cu barca (3 ore) si o recomand tuturor care ajung in zona. Domnul care a condus barca a fost foarte amabil, ne-a descris toata zona prin care ne-a plimbat.

Impresii încărcate de erikca_m in 16.05.2016 10:45:09

Validat / Publicat: 16.05.16 11:57:54

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (erikca_m); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[16.05.16 11:57:40]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 74&ridAnt=68637

- Zoazore
[16.05.16 21:18:48]

@erikca_m - Totuși... cine-i Mădălina?

- erikca_m
[16.05.16 22:27:46]

@Zoazore: Madalina este o persoana care si - a petrecut we la locatia mentionata si si-a scris parerea.