Complex Turistic Măgura

Avatar Bia_32
DIN Braşov
înscris/ă în 07.04.16
FEB-2016

Un loc minunat cu servicii deosebite!

Indignarea fata de alte persoane ce scriu [***] m-a facut sa scriu si eu cateva randuri despre acest minuat loc.

Am fost cazata cu sotul meu de cateva ori bune si revenim cu drag in acest loc.

Este un complex turistic situat la km 28 fata de Buzau pe DN10, nu este greu de gasit.

Pentru doritorii de curatenie si de frumos este un loc la fix. Am fost cazati in multe locuri din tara dar si din judet insa curatenie si bun gust ca la Magura nu am mai gasit.

Ospitalieri si servire fara comentarii.

Caldura si apa fara restrictii, am fost cazati si iarna cat si vara. Camerele sunt dotate la nivelul de 3 stele, aer conditionat, internet, tv cu clabu, telefon in camera, room service, minibar, etc. Balcoanele te intampina cu flori minunate si frumoase, mese unde poti savura cafeaua de dimineata. Baile sunt foarte curate. Nu mi-a fost scarba sa ma asez pe toaleta sau sa fac dus, era un miros frumos. Chiuveta si oglinda erau curate spre deosebire de alte locatii unde am fost.

Mancarea bucatarilor de acolo este la fel, fara comentarii, curatenie peste tot.

Cu aceasta impresie am ramas eu de cate ori merg la Complex Turistic Magura. Recomand tuturor doritorilor de natura si de frumos sa viziteze acest loc tinand cont ca preturile sunt accesibile comparand cu alte locatii.

Impresii încărcate de Bia_32 in 07.04.2016 07:16:27

Validat / Publicat: 07.04.16 08:14:46

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Bia_32); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 6 voturi) nota2

[07.04.16 08:14:33]

@Bia_32: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 10&ridAnt=67918

- Aurici
[12.04.16 15:34:41]

@Bia_32 - Nu trebuie să fii indignată. Fiecare percepem diferit lucrurile, asta e. Și mie îmi place foarte mult la Măgura dar asta nu înseamnă că mă deranjează că altora nu le-a plăcut la fel de mult. Mi se pare suficient să scriu despre cum m-am simțit eu acolo. Și viceversa este valabilă. Eu să nu mă simt la fel de bine acolo unde alții s-au simțit. Deci, nu lua personal, dacă cineva a scris altfel decât ai simțit tu.

M-aș fi bucurat să pui și niște poze dintr-un loc care și mie îmi este foarte, foarte drag.

Bine ai venit printre noi și mai scrie-ne și despre alte locuri în care ai mai fost.

[12.04.16 15:44:45]

@Aurici & all - pentru corecta informare: merită menţionat că pentru autoarea de mai sus a fost activată procedura de "verificări suplimentare", privind unele aspecte apărute ulterior publicării articolului de mai sus.

- Aurici
[12.04.16 16:01:12]

@webmaster - Aha! Sper să nu fie implicat și Complexul Turistic Măgura, aș fi foarte dezamăgită. Chiar este un loc pe care noi îl iubim.