George Studios (unitate neclasificată)

04.02.2016
REGIM MASĂ fara
40 euro/noapte
+ COPII: 7 -- varsta: 3-13 ani

George Studios Vasiliki Lefkada

Am ales vara trecuta sa mergem in Lefkada.

Am ales Vasiliki pentru cazare datorita plajei din Ponti, cu intrare lina, perfecta pentru copii si ne-am cazat la George Studios, site-ul lor este georgelefkada.gr.

A fost cea mai buna cazare la studio de care am avut parte in Grecia pana acum.

George si Areti, sotia lui, sunt profesionisti, sunt atenti la detalii si te ajuta cu foarte multe informatii.

Au in spate o parcare mare si sigura, gratar, terase la camere, piscina este neasteptat de mare si foarte frumos luminata noaptea.

Impresii încărcate de mansu_one in 04.02.2016 17:54:06

Validat / Publicat: 04.02.16 19:43:41

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA.

Notează ca FAVORIT[ ce înseamnă? ] - ales ca "favorit" de 1 useri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (mansu_one); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  10100 PMA (din 14 voturi) nota2

[04.02.16 19:43:13]

@mansu_one: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului (şi timp de 30 de minute după publicare). Completări se pot aduce şi ulterior — prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

Mutat în rubrica "George Studios [Vasiliki], LEFKADA" (nou-creată pe sait)

- Rețea
[04.02.16 20:17:28]

Buna seara

Plaja cum este? Ați avut probleme cu vântul după amiaza?

Îmi puteți recomanda o cazare aproape de mare care v-a atras atenția?

Multumesc

[04.02.16 20:28:30]

@Rețea:

Plaja din Vasiliki este foarte aproape, poti vedea pe Google Maps. Noi am fost la plaja in Ponti, care este lipit de Vasiliki, la 10 min de mers pe jos plecand de unde am foat cazati. Acea plaja era cu intrare foarte lina si potrivita pentru copii mai mici.

[04.02.16 20:31:09]

@Rețea: Am uitat sa specific, vantul nu este prea puternic dupa amiaza, este precum pe litoralul romanesc. Iar plaja din Ponti este singura din Lefkada potrivita pt copii mai mici.

[04.02.16 20:33:42]

@webmaster26: Pozitionarea pe harta este corecta.

- calatorul
[27.09.16 16:16:54]

@mansu_one: Multumim pentru informatiile si impresiile impartasite, ca si pentru pozele convingatoare. Ma bucur ca ati ales pana la urma o cazare frumoasa si sa adaug votul de SB si urarea de alegeri inspirate si vacante frumoase in continuare!

Publicitate    [24.09.19 12:52:50]