Piatra Mare Hotel

înscris/ă în 18.02.15
OCT-2015
TIP: TEAM-BUILDING

Nimic deosebit...

Am fost cazat cu colegii pentru petrecerea firmei la acest hotel.

Ca aspect: curat, ingrijit si organizat dar fad, trist chiar, incepand de la receptie pana in camere. Inca dainuie aspectul comunist pe alocuri (nu stiu cat de vechi este hotelul).

Camera a fost ok, nimic semnificativ de mentionat, corecta dpmdv pentru 4 stele.

Mancare buna spre foarte buna, restaurant mare. Chelneri receptivi si politicosi. Un plus pentru personalul barului.

Din pacate nu am avut timp sa ajung si la piscina & spa dar colegii care au fost parerau multumiti :)

Ce mi s-a parut deranjant: preturile foarte mari incepand de la bauturile de la bar pana la pretul camerelor (cu toate ca a platit firma, cand am vazut la receptie pretul camerelor am avut un soc...).

Recomand telecabina/gondola pana la Postavaru - super peisaje.

Impresii încărcate de ioppo in 21.12.2015 10:27:18

Validat / Publicat: 21.12.15 11:36:25

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ioppo); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 6 voturi) nota2

• Evitati (Dec.2017) - punctaj satisfactie: 5.45 (scris in 17.12.17 de Cristix din BALş [OT]) - NU RECOMANDĂ
  • Nesimtire crasa (Dec.2015) - punctaj satisfactie: 1.67 (scris in 25.12.15 de Biuta din ROMAN) - NU RECOMANDĂ
  • Mai mult respect... (Feb.2015) - punctaj satisfactie: 7.90 (scris in 03.03.15 de gabiXe din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Dezamagitor (Feb.2015) - punctaj satisfactie: 6.05 (scris in 17.02.15 de coc11 din RM. VALCEA) - NU RECOMANDĂ
  • Liniste si relaxare la Piatra Mare (Dec.2014) - punctaj satisfactie: 9.00 (scris in 03.03.15 de bartaiomu din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • Asa si asa... (Jan.2014) - punctaj satisfactie: 7.90 (scris in 20.01.14 de frumusata din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ
  • Cel mai prost hotel in care am stat dupa revolutie (Dec.2013) - punctaj satisfactie: 1.60 (scris in 23.01.14 de familistul din BUCURESTI) - NU RECOMANDĂ

pagină generată in 0.0776472091675 sec