Unde mâncăm în zona Cacica?

30.11.2015
Avatar simonuka
înscris/ă în 30.11.15
NOV-2015

încărcat de pe telefon!Restaurant hotel Mărțișorul

Restaurant Mărțișorul Hotel - dezastru

30 Noiembrie 2015 trecem in vizita pe la Cacica si ni se recomanda restaurantul Mărțisor. Ni s-a adus o Fanta explorata cu capacul murdar.

Mâncarea jumătate lăsată in farfurie, imposibil de mâncat. Un mujdei rânced, părerea mea. Scarjele sunt cartofi pe plita, eu primesc niște chipsuri înecate in grăsime.

Răspunsul lor a fost extrem de simplu: nu ne-au luat banii pe suc. Foarte urat, din partea noastră au reclamartie!

Groaznic, nu vreau sa ma gândesc la cazare!!

Ne-am bucurat foarte mult ca suntem in trecere si ca nu suntem cazați acolo.

Impresii încărcate de simonuka in 30.11.2015 19:21:12

Validat / Publicat: 30.11.15 20:07:31

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (simonuka); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[30.11.15 19:35:46]

@simonuka: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

-- = * * * = --

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrica "Restaurante din zona X"

-- = * * * = --

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

-- = * * * = --

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Restaurante, terase Gura Humorului și împrejurimi, GURA HUMORULUI" (deja existentă pe sait)

[27.11.17 15:55:12]

Mutat, la reorganizare, în rubrica «Unde mâncăm în zona Cacica?» (nou-creată, între timp, pe sait)