ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.09.2015
ÎNSCRIS: 19.01.12
AUG-2015

O vacanta aproape... reusita!

Pentru ca, in aceasta vacanta, am fost impreuna cu Corina70 (care a explicat foarte detaliat) eu voi atasa doar fotografiile, care impreuna cu spusele Corinei, o sa reusiti sa va faceti impresia generala.

Asa cum a spus si Corina, acest resort este pentru familii cu copii sub 7 ani, care vorbesc probabil rusa, turca.

Vorbitor de limba romana nu exista.

Un plus ii dau hotelului, prezenta Gabrielei care a facut tot ce este posibil pentru a rezolva toate problemele aparute atat la noi si cu siguranta ca au existat si la alte familii prezente.

Trimis de claudiaradu in 15.09.15 13:47:04
Validat / Publicat: 15.09.15 18:22:01

VIZUALIZĂRI: 2059 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (claudiaradu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmaster70 [15.09.15 18:18:15] »

@claudiaradu - Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun — vezi impresii

Corina70 [16.09.15 10:15:02] »

Claudia, multumesc pentru fotografii, in acest fel va fi completa imaginea de ansamblu a vacantei petrecute impreuna.

GabrielaG [19.09.15 09:03:09] »

Buna ziua!

Ma bucur mult ca prezenta mea este de ajutor in hotel.

Speram sa va revedem.

Pozele sunt superbe.

Numai bine,

Gabriela

NB GabrielaG este (sau a fost) reprezentant al unității
RĂSPUNDE
Adnotat ca DREPT REPLICA la review CRT
Slavic [24.07.17 14:08:23] »

Buna Corina si Claudia,

Din poze am vazut un balcon cam mic - abia incapeau masuta si cele 2 scaune.

Ala era singurul balcon al camerei, mai era si altul mai mare?

Multumesc.

claudiaradu [24.07.17 14:17:53] »

@Slavic: buna,

1 balcon aveam, pare el mic insa aveau loc 4 persoane in el...

claudiaradu, Corina70, GabrielaG, Slavic
Alte impresii din această RUBRICĂPapillon Zeugma Relaxury Hotel: