Papillon Zeugma Relaxury Hotel

înscris/ă în 09.09.15
SEP-2015
REGIM MASĂ HAI

Ador Papillon Zeugma

Papillon Zeugma este de nota 10 si nu exagerez cu nimic.

Conditiile de cazare au fost peste asteptarile noastre: curatenia, cosmeticele, minibarul etc.

Diversitatea preparatelor si a bauturilor, asigurate 24/24, au desavirsit alaturi de celelalte facilitati (piscine, aquapark, ponton mobil etc.) un concediu relaxant.

Tot personalul este amabil si mereu prezent sa-ti satisfaca orice dorinta.

In cadrul sejurului nostru am intalnit foarte multi conationali si niciun nemultumit. In ceea ce ma priveste sunt critic pana in inaltul cerului dar acestui resort nu am ce sa-i reprosez.

Orice detaliu este gandit sa satisfaca chiar si pe cei mai exigenti turisti iar un sejur de 7 zile, cum am avut noi, nu este de ajuns pentru a parcurge toata oferta.

Daca ar fi sa cuprind intr-un singur cuvant acest sejur as spune doar minunat. Sigur vom reveni in acest complex.

NOTĂ: Operatorul acestei destinații (proprietarul, administratorul etc) a scris un răspuns / drept la replică referitor la aceste impresii

Impresii încărcate de Nasvasile in 09.09.2015 22:53:52

Validat / Publicat: 09.09.15 23:27:46

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Nasvasile); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 3 voturi) nota2

[09.09.15 23:23:43]

@Nasvasile: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

- calincheita
[10.09.15 07:06:31]

Cat v-a costat sejurul? Multumesc!

[10.09.15 10:28:33]

@webmaster69 - Prin acest review am dorit sa inscriu intr-o nota generala impresia pentru concediul petrecut la Papillon Zeugma. Sunt deschis sa raspund la orice intrebare.

[10.09.15 10:37:00]

@calincheita - Am beneficiat de EB si am achitat sub 2000 euro.

- calincheita
[10.09.15 11:30:04]

Multumesc!

[19.09.15 09:04:53]

Buna ziua!

Ne bucuram mult ca ati avut un sejur placut la noi in hotel si speram sa va revedem pentru a va oferi aceleasi servicii de calitate.

Cu respect,

Gabriela

Guest Relations

[28.09.15 21:34:04]

@GabrielaG - Sigur revii unde ai fost respectat si tratat corespunzator iar oferta nu a fost inca epuizata. Multumesc pentru sejur Papillon Zeugma.

[17.01.16 19:40:31]

@GabrielaG - Si uite ca a venit si 2016. Ce puteti sa-mi spuneti de papy kids club, detalii cu dotarea. In acest an perechea cu care am fost doreste sa mareasca echipa si cu fetita de 3 ani si 6 luni la momentul august 2016. De asemenea, doresc detalii cu privire la Troy Aqua si Dolphinarium care apare pe unul din site-uri.

[18.01.16 23:38:36]

@GabrielaG - Care este protocolul/procedura in situatia vizitei cu nr. 2? Multumesc anticipat.

[19.01.16 20:02:09]

@Nasvasile - Buna seara.

Intr-adevar avem un nou club pentru copii, mult mai mare ca cel precedent, dotat cu sali de cinema si multe jocuri noi. De asemenea avem o zona cu piscine pentru copii, zona fiind umbrita. Avem si tobogane pentru cei mici si un nou aquaparc, cu 5 tobogane mari. Legat de Troy Aquapark si Dolphinarium acestea doua apartin de hotelul Rixos, nu de Papillon Zeugma. Se poate intra platind biletul de intrare daca iesiti din Zeugma si mergeti la Rixos (distanta este mica), dar si agentiile de turism va pot oferi bilete de intrare. Legat de preturi, acestea se schimba de la an la an, de aceea cel mai bine este sa aflam cand veti fi la fata locului.

Fiind a doua oara la noi veti avea niste privilegii. O sa fiti invitat la un coktail ptr turistii care revin la noi in hotel, vi se vor oferi mici cadouri, reduceri la spa plus alte surprize. Conceptul pentru 2016 inca nu este definit, deoarece hotelul momentan este inchis.

Daca mai aveti alte intrebari nu ezitati sa ma contactati.

Sper sa ne revedem,

Cu drag,

Gabriela

[20.01.16 17:33:10]

@GabrielaG - Multumesc pentru detalii. Si in acest an alegerea este Papillon Zeugma.

[20.01.16 19:07:57]
NB: este (sau a fost) reprezentant al unității

@Nasvasile - Si eu va multumesc si ma bucur mult sa aud ca ne vom revedea :D

- stroecristian83
[05.05.16 10:48:41]

O intrebare, am inteles eu gresit, sau hotelul are si teren de squash?

Multumesc

[05.05.16 13:00:19]

@stroecristian83 - Buna ziua,

Avem doua terenuri de tenis si doua de fotbal. Folosirea terenului de tenis este gratuita, la fel si rachetele si mingile. Trebuie doar sa va faceti rezervare la biroul nostru, la Guest Relations inainte de a dori sa jucati tenis.

Teren de squash nu avem.

Pentru alte intrebari va stau la dispozitie.

Gabriela G.

Publicitate    [22.05.19 04:57:39]