Grand Hotel Tralee

MEMBRU: PARTENER
JUL-2012
.........................

Grand Hotel Tralee

In Tralee ne-am cazat la Grand Hotel, situat cred ca destul de aproape de centrul orasului.

Ce m-a impresionat a fost receptia, barul si restaurantul care erau decorate cu foarte mult lemn sculptat.

De cum intrai in hotel aveai senzatia ca esti acasa si urmeaza sarbatorile, o atmosfera calda si primitoare desi seara restaurantul era plin de localnici si nu chiar foarte tacuti.

Mi-a parut rau ca nu am luat si noi masa de seara acolo, dar mereu vrem sa mancam in alta parte decat unde suntem cazati.

Camerele mari, curate si paturi foarte confortabile. Mic dejun irlandez, deci foarte bun!

Impresii încărcate de DOINITA in 29.08.2015 17:43:06

Validat / Publicat: 30.08.15 01:56:45

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (DOINITA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 6 voturi) nota2

[30.08.15 01:56:18]

Mutat în rubrica "Grand Hotel Tralee, TRALEE" (nou-creată pe sait)

- DOINITA
[30.08.15 22:24:19]

@webmaster21 - Da,este in regula.

pagină generată in 0.197302818298 sec