ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.08.2015
AUG-2015
2 AD. + 00 COPII

Nici nemulțumit, nici mulțumit

Cazare Hotel Poienita Costinesti - 3 stele

Pentru 1100 lei /5 zile am avut cazare fara mic dejun intr-o camera care corespundea mai degraba la 2 stele.

Puncte negative - lipsa frigider, lipsa aer conditionat, galagie infernala noaptea datorita proximitatii discoteciii, sistemul de scurgere a apei la dus defect, telecomanda TV defecta, nu s-a facut curatenie, nu s-au inlocuit prosoape, etc timp de 5 zile.

Puncte pozitive - mobilier complet si suficient, o foarte placuta terasa proprie, cu multa vegetatie, unde se poate lua masa...

Fata de multe alte locatii unde am fost cazati, mi s-a parut un pret enorm in raport cu calitatea serviciilor. Nu recomand acest hotel altor turisti.

Trimis de Atena2008 in 15.08.15 21:41:44
Validat / Publicat: 16.08.15 01:22:01

VIZUALIZĂRI: 2311 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Atena2008); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[15.08.15 23:51:49]

Câteva fotografii de pe acolo ar fi mai mult decât bine-venite... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=3239

Atena2008AUTOR REVIEW
[16.08.15 09:14:13]

@webmasterX - este ok pozitionarea pe harta.

Am adaugat foto

[16.08.15 09:38:41]

@Atena2008

Fotografia încărcată a fost ştearsă deoarece avea o calitate foarte proastă.

Dacă ai alte foto, la dimensiunile originale (aşa cum au ieşit din aparatul sau telefonul cu care le-ai făcut), te rog să le încarci aşa cum sunt ele, astfel vor avea o calitate admisibilă pe sait.

Ramona2016
[02.03.16 15:57:05]

@webmaster15 Atena2008 - Buna ziua,

Ma numesc Ramona Mihailescu si am administrat Hotelul Poienita in anul 2015, doamna scumpa, este al 2 lea site in care observ ceea ce scrieti despre noi, si i-mi amintesc de dvs, dupa ce am vazut comentariile pe primul site, si bineinteles dupa ce am discutat si cu domnisoara camerista despre cele scrise de dvs aici, care la randul ei i-si amintea de dvs, eu v-am sunat tocmai pt ca ne pasa de comfortul turistilor nostri. Revin cu aceeasi intrebare, de ce nu a-ti venit sa clarificati toate aceste aspecte la receptie? Vi se pare normal sa va stricati sejurul, asa cum sustineti dvs... ca sa aveti ce scrie dupa? Intr-adevar lipsa aerului conditionat a fost, de anul acesta nu v-a mai fi, pt ca v-om face tot posibilul sa existe aer conditionat in 2016. Dar ca nici dusul nu functiona, si nici telecomanda, i-mi este greu sa cred, deoarece numai eu stiu cate telecomenzi universale cumparam in fiecare vara, deoarece turistii le strica sau chiar si le insusesc. Despre mantenanta grupurilor sanitare, vreau sa va spun ca am avut 2 instalatori angajati pe timpul verii, tocmai pt a veni in intampinarea acestor probleme... Cat despre curatenie, ce sa va spun, numai eu stiu cate traininguri faceam aproape zilnic cu cameristele noastre, pt a evita acest gen de neplaceri pt turistii nostri. O mare rugaminte as avea la dvs, daca se mai intampla sa aveti probleme unde ve-ti mai mergeti, colaborati cu receptia, s-ar rezolva mult mai multe... Cu stima!

NB Ramona2016 este (sau a fost) reprezentant al unității
Adnotat ca DREPT REPLICA la review CRT