Limak Atlantis Hotel

REGIM MASĂ uai
2350 [euro, probabil]
+ COPII: 2 -- varsta: 10 si 7

Frumos

Am zis sa mai dau o sansa Turciei dupa dezamagirea de anul trecut de la Miracle si anul acesta am ales Limakul din Belek

zbor de la Cluj bineinteles cu intarziere, fara probleme, transfer rapid si cazare in corpul 3 camera 3321

au descris alti colegi cu multe amanunte despre acest resort

cateva observatii

foarte multe familii cu copii

dominant germani si olandezi

mancare buna si diversificata

apa marii si piscina mare foarte calda

sa vedem unde vom fi la anul...

ps se construieste un nou Rixos se zice ca se deschide la anul

Impresii încărcate de arub in 10.08.2015 20:25:57

Validat / Publicat: 10.08.15 23:25:02

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Italia. Muntenegru, Germania, Franta, Spania, Austria, Dubai, Turcia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (arub); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3149 PMA (din 7 voturi) nota2

- ginette
[11.08.15 13:09:45]

Buna ziua! unde se construieste un nou Rixos, in ce statiune?

[11.08.15 14:35:57]

@ginette - in Belek este ceva impresionant cladirea e in stilul Castelului Vittorio Emanuele II din Roma

[11.08.15 17:02:58]

@arub - Cred ca nu va prieste aglomeratia, ar trebui sa incercati un hotel mult mai mic unde angajatii poate ar putea sa-si faca treaba mai bine!

[11.08.15 17:55:23]

@gabitza - adica? ...

de unde ati dedus chestia cu aglomeratia?

in putinele randuri scrise despre Limak nu cred ca reiese undeva ca asi fi fost nemultumit!

Chiar a fost bine, dar am considerat ca nu are rost sa rescriu ce altii au punctat destul de bine.

[11.08.15 18:07:20]

@arub - Nu m-ai convins ca ti-a placut acest hotel, in afara de note pare ca nu esti atat de multumit cum te-ai fi asteptat. Ce te-a dezamagit de fapt?

[11.08.15 18:33:07]

@gabitza - cu scuzele de rigoare dar cred ca cititi printre randuri...

Chiar mi-a placut acest resort din toate punctele de vedere

[11.08.15 19:11:33]

@arub - Ok!

- calincheita
[25.10.15 19:15:14]

@arub - ati avut cazare in standard room?

[27.10.15 14:46:17]

da am avut standard room

[26.11.16 01:37:06]

N. am înțeles ce a fost frumos?)

[26.11.16 09:44:12]

@Cata2015: sa inteleg ca vreti sa mergeti la Limak? Din multitudinea de rewievuri va puteti da seama ce e frumos, depinde ce asteptari aveti de la concediul d-voastra... odihna sau distractie... oricum alegerea va apartine si va doresc concediu placut

- maria55 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[26.11.16 10:03:03]

@Cata2015: observ ca esti interesat de acest resort si ai initiat nenumarate ecouri la artiolele postate despre aceasta locatie! Nu-i nimic gresit in asta, doar ca este greoi de urmarit pt tine si... pt noi! Utilizatorii acestui site, au oportunitatea, ca in cadrul rubricii CMR sa intrebe... iar altii sa raspunda! Este mai simplu si mai usor de urmarit! O ZI BUNA!

- nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[26.11.16 10:29:00]

@Cata2015:

N. am înțeles ce a fost frumos?)

Nu ar fi prima dată :D

Nu este cea mai potrivită abordare.

Dacă ai nelămuriri privitoare la entertainment-ul oferit de acest hotel la care intenţionezi să ajungi anul următor, soluţia este să postezi o întrebare la rubrica hotelului, nicidecum să scrii "n" ecouri potenţial ofensatoare.

Ai aici link-ul

amfostacolo.ro/intrebare. ... d=87&a=-9&tid=1

[27.11.16 13:10:47]

Sînt Greoi...)) Părerea ta!!)

[27.11.16 13:15:11]

Nu înțeleg ce anume ofensează, Eu am făcut referire la faptul că înafară de mîncare si cazare nimeni nu zice nimiic...))) Ce poți face toată ziua, cum eate apa, ce activități sînt... etc! Toate pers vb de mîncare de parcă aici nu avem...)))

Publicitate    [20.06.19 07:18:19]