Bisser Hotel

înscris/ă în 09.08.15
AUG-2015
cu transport AUTOCAR

Hotel Bisser - O experiență plăcută

Pe data de 1 august 2015 am ajuns la hotel urmand a petrece un sejur de 7 nopti.

Dupa o calatorie de 21 de ore din Cluj Napoca cu autocarul, am ajuns in jur de ora 15.00.

Am fost cazati imediat, intr-o camera dubla standard, conform voucher, unde prrimul lucru neplacut a fost dulapul fara usi si lipsa hartiei igienice la baie. Desigur ca ne-am dus si am cumparat tot ce era necesar.

Preturile nu sunt scumpe, pe unele locuri chiar mai ieftine ca si in Romania.

De a doua zi situatia s-a schimbat simtitor in bine. Femeia de servici ne-a pus hartie igienica in baie, prooape noi din dou in doua zile, iar dupa plaja cand veneam in camera mirosea a curat.

Micul dejun a fost in sistem bufet suedez, intre orele 8 si 10. Era multa mancare si variata - rosii, castraveti, ardei gras, lebenita, pepene galben, banane, mezeluri, oua, paparada, crenvursti, cereale, iaurt, suc (2 feluri), cafea, lapte, ceai, paine inclusiv aparate de prajit painea - intr-un cuvant o gama variata, pe saturate pentru toata lumea si reinnoita atunci cand ceva se termina.

Er destul de neplacut faptul ca pana la plaja trebuia sa cobori 177 de trepte (numarate de sotia mea), dar decorul era de vis si linistea pe care o gaseai, curatenia si servirea buna te faceau sa uiti de acest neajuns.

Am fost foarte multumit de Bisser hotel si in mod sigur voi mai reveni

Impresii încărcate de catisoru in 09.08.2015 20:06:04

Validat / Publicat: 09.08.15 20:36:35

• A fost prima sa vizită/vacanţă în BULGARIA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (catisoru); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4950 PMA (din 8 voturi) nota2

[09.08.15 20:26:30]

@catisoru: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii de pe acolo ar fi mai mult decât bine-venite... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=403

- gims
[25.07.16 10:40:52]

Prinzul si cina cum au fost?

- Dragos
[25.07.16 11:27:27]

@gims - până răspunde autorul, încer eu să te lămuresc.

După cum vezi mai sus, omul a definit tipul de masă înclus în preț ca fiind „MD” (adică mic dejun) - și doar despre el a relatat.

Atunci când am fost și eu acolo, acum vreo 9 ani, restaurantul hotelului nu funcționa decât pentru a se servi micul dejun, în rest fiind închis. Nu cred să se fi schimbat ceva de atunci.

Sunt de jur împrejur o mulțime de cârciumioare unde poți mânca orice vrei, la prețuri bune.

- gims
[25.07.16 11:54:48]

@Dragos: ok. ms. frumos pt. raspuns.