Pensiunea Casa Doamnei

JUL-2015
REGIM MASĂ fara masa
120 ron

O oaza de liniste

Am fost luna aceasta intr-un tur al Bucovinei, iar prima oprire am facut-o la Gura Humorului.

Dupa multe esecuri in a ne caza din lipsa locurilor disponibile (n-am stiut ca erau zilele Humorului), am gasit din intamplare pe drumul spre Voronet, aceasta superba pensiune.

Ne-am cazat foarte repede, ne-am ales camera.

Minusuri nu prea am, dar plusuri destule, ca de exemplu:

- atmosfera foarte calda si primitoare;

- amenjarea curtii superba;

- curatenie luna peste tot;

- bucatarie excelenta;

- pozitionare superba pe malul raului;

- locuri de parcare;

- personal foarte amabil;

- balcon spatios.

Cu siguranta ca vom reveni pentru mai multe zile in aceasta locatie.

Impresii încărcate de bigman_1971 in 21.07.2015 14:45:37

Validat / Publicat: 21.07.15 15:29:15

• Alte destinații turistice prin care a fost: Grecia, Bulgaria, Turcia.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (bigman_1971); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2700 PMA (din 6 voturi) nota2

• Pe plaiuri Bucovinene... la Voronet (May.2017) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 10.05.17 de Bascone din TIMISOARA) - RECOMANDĂ
  • Revenim cu mare drag (Oct.2015) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 15.12.15 de BiancaMaria din SUCEAVA) - RECOMANDĂ
  • Un loc nemaipomenit! (Jun.2012) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 17.07.12 de Gabriela C. din CONSTANTA) - RECOMANDĂ
  • Un loc placut (Jul.2011) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 27.07.11 de AlexGeorge din GALATI) - RECOMANDĂ