ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.07.2015

Nici nemulțumit, nici mulțumit
Extrem de nemulțumit
Foarte nemulțumit
Foarte nemulțumit

Nu mergeti la midia grand resort

aceeasi mancare zi de zi. nu exista masa fara carne de pui. nu ar fi fost o problema dar nu era gatita cum trebuie.

piscina ok, dar pe cine intereseaza cand merge la mare.

plaja aproape inexistenta.

nu au schimbat asternuturile si prosoapele. in camera au spalat in fiecare zi pe jos (vorba vina, au intins mizeria), dar doar cu apa. a trebuit sa spal dupa ei si ulterior am lasat vorba la receptie sa nu mai faca curatenie pt ca isi bateau joc. angajatii foarte neospitalieri.

mai bine mai puneti ceva bani in plus si mergeti in alta parte. la banii pe care i-am platit puteam sa merg in tara si ma simteam mult mai bine.

si apropo, fereasca sfantul sa va inbolnaviti, va taxeaza la sange. pt o consultatie la copil de 4 ani au cerut 60 euro, bineinteles dr de la resort, spital nu era decat la burgas.

camera foarte mare, mobilier nou. baie ok, terasa ok

Trimis de militianu in 13.07.15 16:43:33
Validat / Publicat: 13.07.15 17:31:22

VIZUALIZĂRI: 1648 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (militianu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

[13.07.15 17:27:30]

@militianu: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

costyy †
    [27.07.15 22:44:56]

Buna

Imi pare rau ca nu v-a placut aceasta locatie, dar vreau sa va contrazic ca in Romania nu gasesti asa ceva la pretul acesta si aici ma refer la confortul apartamentelor (se plateste bani grei pentru un aparatament ca acesta in Romania cred ca in jur de 6000-7000 lei fara mancare)

Acum mancarea este de asteptat la pretul acesta sa nu fie cum trebuie dar este mult mai buna ca la noi mie sincer anul trecut mi-a placut sper sa imi placa si anul acesta.

Referitor la plaje nu stiu daca ati observat ca in partea dreapta spre Pomorie la 200-300 m de hotel se intinde o plaje de 7-8 Km si ai loc berechet sa faci plaje fara sa te inghesuie cineva, si undeva mai in jos este o cladire de beton unde se gaseste namol bun pentru reumatism.

Nu stiu daca mai mentin cartela care trebuie sa o arati la fiecare masa.

Poate ca eu nu sunt asa pretentios ca Dvs dar sincer in ansamblu anul trecut mi-a placut de aceea revin si anul acesta pentr-u ca nu am gasit o oferta mai atragatoare ca aceasta.

costyy
    Alte impresii din această RUBRICĂMidia Grand Resort Hotel [Aheloy]: