Royal Holiday Palace

AUG-2014
REGIM MASĂ UAI

Un sejur excelent

Buna, tuturor.

In primul rand, multumiri administratorilor acestui site, pentru acuratetea raspunsurilor transmise si pentru recomandari.

Am ales Royal Holiday atat pentru suprafata camerelor, cat si pentru toate serviciile oferite, dar si ca urmare a recomandarilor primite de pe acest site.

Alegerea a fost cea mai reusita de pana acum. Statusem in anii precedenti si la Miracle si la Sherwood Breezes, dar si in Kemer, inclusiv la hoteluri proaspat inaugurate. Calatorim in grup de 9 - 6 adulti si 3 copii (mai mult sau mai putin - au facut 1 ani anul trecut), in cea mai costisitoare perioada a anului (mijlocul lui august), din motive personale.

Tarifele au fost destul de mari, insa a fost anul in care ne-am hotarat sa investim un pic mai mult (+700 euro/ camera), sa vedem daca merita si, credeti-ma a meritat pe deplin).

Ce ne-a placut: camerele foarte mari (cca 40 mp), serviciul impecabil (nu am simtit retinerile personalului in a oferi orice si oricat, pe care le-am simtit in alte hoteluri), o disponibilitate mai mare la rezervarile la rest a la carte.

Nu cred ca avem ce pune in lista la ce nu ne-a placut, asa ca am s-o las goala.

Impresii încărcate de irina9 in 13.06.2015 11:11:53

Validat / Publicat: 13.06.15 12:28:05

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Lara

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (irina9); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4949 PMA (din 12 voturi) nota2

[13.06.15 12:24:57]

@irina9: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

- nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[14.06.15 21:47:15]

@irina9 -

Ce ne-a placut: camerele foarte mari (cca 40 mp)

Într-adevăr, camerele sunt foarte mari. Au chiar 46 mp.

Nu cred ca avem ce pune in lista la ce nu ne-a placut, asa ca am s-o las goala.

Să nu-mi spui că și cafeaua aia oribilă ți-a plăcut...

Publicitate    [17.06.19 19:05:01]

pagină generată in 0.0800189971924 sec