Onix Hotel [Rânca]

DIN Craiova
înscris/ă în 21.02.15
FEB-2015

Nu recomand

Am fost relativ multumiti de conditii atunci cand am vazut camera pentru prima data. ulterior, problemele au inceput sa apara:

- geamul nu se inchidea si in camera era foarte curent

- apa calda venea foarte greu

- intr-o zi, in jurul orei 16:00, in timp ce dormeam, ne-am trezit cu un menajer in baie care incerca sa schimbe cosul de gunoi!! Trebuie mentionat ca la intrare aveam cartela bagata in suport, deci stia cu siguranta ca este cineva in camera.

Acest eveniment ne-a indispus foarte rau si pot spune ca nu vom mai alege niciodata aceasta locatie.

Impresii încărcate de Mid11 in 21.02.2015 23:50:44

Validat / Publicat: 22.02.15 01:17:09

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Mid11); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[22.02.15 01:17:50]

@Mid11: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici..

[22.02.15 10:49:26]

@Mid11 - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.