Toaca Bellevue Hotel

DIN Iași
înscris/ă în 12.02.15
FEB-2015

O zi perfecta

Am plecat din Iasi cu gandul la munte, la zapada si mancare buna... am ales orașul Gura Humorului pentru mini-vacanta de 2 zile.

Am ajuns in Humor la pranz la hotel Toaca Bellevue. La recepție ne-a întâmpinat Doamna G., ne-a urat "bun venit", ne-a ajutat cu formalitățile de cazare alaturi de un alt domn.

Dupa cazare am coborât si am luat prânzul, o ciorba de legume cu ciuperci, nemaipomenit de buna, alaturi de o porție de hribi cu smantana si mămăliguța. Atat mancarea cat si serviciile au fost impecabile. Personalul foarte amabil, disponibil si zâmbitor.

Toata dupa-masa ne-am petrecut-o prin Humor, prin troienele pufoase de zapada alaturi de oamenii de pe strada zâmbitori si primitori.

Cina am luat-o la hotel unde personalul ne-a întâmpinat la fel de primitor si cald.

Am simtit ca oamenii de acolo se bucura alaturi de bucuria noastra de a ne simti bine intr-un loc mirific, precum Toaca Bellevue.

La plecare Doamna G. s-a asigurat ca ne-am simtit bine si daca suntem multumiți. Un astfel de comportament profesional nu am intalnit decât la cateva hoteluri din țara, cu parere de rau.

Cu drag o sa ne întoarcem la Toaca Bellevue, iar pana atunci va recomandam acest colț de relaxare, plin de zâmbete si voie buna din partea tuturor.

Mulțumim Doamna G. pentru toata atenția si implicarea acordată. Sedere placuta tuturor.

Impresii încărcate de Danuta Elena in 12.02.2015 09:15:11

Validat / Publicat: 12.02.15 16:12:01

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Danuta Elena); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3150 PMA (din 6 voturi) nota2

[12.02.15 16:00:16]

@Danuta Elena: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

- -

Mutat, la reorganizare, în rubrica "[Toaca Bellevue Hotel]" (deja existentă pe sait)

[12.02.15 16:25:27]

@Danuta Elena - Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

pagină generată in 0.0919089317322 sec