Termal Hotel [Băile Felix]

DIN cluj
înscris/ă în 27.12.14
DEC-2014

Fara distractie

Am fost acum acolo, oferta CRACIUN 2014, trist, DE TOT, atmosfera de doliu, ne au MINTIT PE E MAIL si telefonic, ca au formatie muzicala, distractie live de CRACIUN, INSA NIMIC, in 25 dec a venit ceva trio inchiriat cu muzica de camera... seara ceva scurt de 2 ore... si culmea, intrebam daca au formatie live, muzica, de 24, 25, 26 seara, toti ne minteau DAAAAAAAA, avem formatia hotelului... TRIST, n au avut nimic... decat 3 melodii in 25 seara... si nimeni nu dansa... o doamna ce parea DJ ne anima sa dansam, dar nu era muzica de dans...

inca ceva, scobitori sa va duceti de acasa, nu prea gasiti la mese...

bani sa va luati de acasa, totul este prea scump pentru 3 stele... aveti piscine si mic dejun... cam atat... atmosfera de SARBATORI, numic, sa va luati de acasa :)) am mers pentru prima data... dar... ne au pierdut...

anii trecuti am fost in alta statiune, mai putin renumita insa, formatia hotelului a fost prezenta la munca, doar era inclus in oferta, si au cantat de nu ne tineu balamalele sa dansam si sa ne simtim bine. le am facut consumatie, am mers 16 persoane, si a fost ok... la FELIX, a fost jalnic... evitati ofertele de sarbatori... toti isi iau liber :)

Impresii încărcate de doriana50 in 27.12.2014 20:42:34

Validat / Publicat: 27.12.14 22:19:05

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (doriana50); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  2 PMA (din 2 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[27.12.14 22:11:44]

Mutat la rubrica "Termal Hotel [Băile Felix]" (deja existentă pe sait); şters rubrica dublură creată de autor.

pagină generată in 0.0794198513031 sec