#E#D

REGIM MASĂ fara masa

#G#0
#M#0

Excelenta locatie

Am descoperit acest complex de apartamente in 2012 si de atunci nu trece vara sa nu mergem macar 2 zile acolo.

Complexul este situat pe plaja la 5 km de Balchik, in zona Kavarna, si are vedere la frumosul golf Laguna Alba.

Apartamentele din complex sunt foarte spatioase cu 1 sau 2 camere si toate au vedere superba la mare.

La 20 m de complex se afla un retaurant unde se mananca foarte bine la preturi super rezonabile, fructe de mare, peste si nu numai.

Plaja este curata, cu intrare lina in apa, in timpul saptamanii nu este deloc aglomerata, ideala pentru familii cu copii sau pentru adulti care doresc liniste. Pe plaja este un bar unde gasesti inghetata si bauturi racoritoare.

Locatia este foarte aproape de Romania, de la Vama Veche intr-o jumatate de ora esti pe plaja deja.

Pentru cei ce vor liniste nu recomand pt. week-end deoarece plaja se aglomereaza foarte mult. Noi am fost foarte multumiti de locatie.

Impresii încărcate de alar in 13.12.2014 22:33:04

Validat / Publicat: 13.12.14 23:46:39

• Alte destinații turistice prin care a fost: Paralia Katerini, Methamorfosis

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (alar); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  4950 PMA (din 10 voturi) nota2

[13.12.14 23:46:22]

- alar
[13.12.14 23:57:27]

@webmaster69: da este ok. Aceasta este locatia.

#G#1

#M#1