Pensiunea Passion

AUG-2014
REGIM MASĂ md
+ COPII: 1

Pensiunea parfumată :)

E locul ideal dacă vrei să ai parte de confort, mâncare bună, amabilitate la preț accesibil, comparativ cu unitățile de cazare din centrul orașului.

Căutam deja de 2 ore cazare în oraș, pentru trei persoane, obosiți, nervoși, jurând că de-acum încolo nu plecăm la drum fără a rezerva din timp. Curtea interioară și holul de la recepție te fac din start să îți dorești să stai aici.

Bine-nțeles că nici aici nu aveau cameră pentru trei persoane, dar amabil, recepționerul mi-a propus să ne arate camera, urmând să ne decidem dacă o vom ocupa. Eheiiiii!!! Patul era cât China, deci am fi încăput și cu doi copii de talia fetiței noastre, drept urmare am rămas, și bine am făcut.

Camera e spațioasă, baia la fel, televizor mare, mini-bar silențios, wi-fi, mobilă masivă, elegantă, mâncare gustoasă, personal amabil... și peste tot un parfum plăcut și flori.

Impresii încărcate de Mamaligar in 25.08.2014 01:07:49

Validat / Publicat: 25.08.14 01:41:40

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Mamaligar); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2

[25.08.14 01:31:58]

• Complet multumita (Mar.2013) - punctaj satisfactie: 9.88 (scris in 12.10.13 de Roxelly din BUCURESTI) - RECOMANDĂ

pagină generată in 0.166728019714 sec