Grand Uysal Apart Hotel

DIN Craiova
înscris/ă în 11.08.13
JUN-2014

Bunicel

In corpul unde am fost cazati toate camerele erau de fapt apartamente cu doua camere. si bucatarie. pt noi a fost foarte bine, avand in vedere ca avem doi copii, ei au dormit incamera lor, iar noi in cealalta. mancarea a fost buna si indestulatoare, sistem Al, e adevarat ca nu erau prea multe feluri de mancare insa erau gustoase.

Personalul foarte amabil, la receptie a fost o tanara care ne-a lasat o impresie deosebit de buna.

plaja este cu nisip si pietricele, se putea sta si fara incaltaminte speciala. se ajungea foarte repede, printr-un pasaj subteran.

un hotel linistit cu personal primitor si amabil.

in apropiere sunt magazine unde se poate face shoping.

un minus a fost zgomotul mare noaptea de la masinile care circulau nonstop pe drumul principal ce era chiar pa langa hotel.

noi ne-am simtit bine, pt un buget mai redus este un hotel bun.

Impresii încărcate de travelpoint in 16.07.2014 20:06:27

Validat / Publicat: 16.07.14 21:20:46

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: zakinthos, albena,

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (travelpoint); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

[16.07.14 21:20:29]

- travelpoint
[17.07.14 09:01:22]

@webmasterX: da, este corecta locatia. am retinut ca este langa hotelul grand kaptan.

Publicitate    [25.03.19 08:37:51]

• De evitat (Aug.2018) - punctaj satisfactie: 2.75 (scris in 21.08.18 de cri2018 din VăLENII DE MUNTE [PH]) - NU RECOMANDĂ
  • INFO: