ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.11.2009
ÎNSCRIS: 05.11.09
OCT-2009

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Sharm El Sheikh superb

Dupa ce mi au tras teapa Tunisiana cu sejur anulat pe 7.10.09 am avut sansa pe utima suta de metri sa plec cu agentia AA in Egipt pe 9.10.09. A fost de vis. O locatie superba Grand Hotel Sharm. Staful dragut, serviabil, calzi, mincare buna, diversa, piscine curate totul super.

Trimis de baranci in 05.11.09 15:36:19
  • A fost prima sa vizită/vacanță în EGIPT

VIZUALIZĂRI: 4423 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (baranci); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS -400 PMA (din 4 voturi)

[05.11.09 15:49:32]

Nu vad absolut nici o informatie despre excursii in Sharm El Sheik, rubrica unde au fost adaugate "impresiile". Daca ar fi cat de cat un continut referitor la cazare, l-as fi mutat la rubrica hotelului, dar asa... Percep acest review ca fiind postat mai mult cu scop razbunator/denigrator impotriva unei agentii si de reclama pentru cealalta, decat pentru a aduce ceva util comunitatii. Te rog expliciteaza, btw, ce intelegi tu prin teapa, baranci. Ai pierdut, total sau partial, bani?

M-as bucura sa ma contrazici, cu mai multe detalii despre sejurul tau la Grand Hotel Sharm si fotografii de pe acolo.

baranciAUTOR REVIEW
[05.11.09 17:54:31]

da am sa explic situatia pe data de6.10.09 ora am primit telefon ca s a anulat sejurul din 7.10.09 ce minunat nu bani concediu facut zob din data 6.10 nu am reusit sa recuperez banii am sa atasez poze

[05.11.09 18:24:29]

nici un ban??? ce raspuns ai primit, totusi, ai fost programat/a pentru o data anume pentru inapoierea banilor?

Pozele sunt mai mut decat binevenite, nu avem inca niciuna de la acest hotel.

Alex_Macedo
[06.11.09 07:57:58]

... sincer, mai important este cum a decurs regimul in care ai fost incartiruit... casa, masa, excursii, pretzuri... s. a. m. d.

... normal ar fi sa scrii mai mult de doua propozitzii ca sa intzelegem si noi ceva!!

par un examplu, chiar vroiam sa incerc Grand Sharm, la anu' si as fi dorit mai multe detalii!!

Haidetzi sa fim mai putzin mai atentzi si sa punctam si bunul si raul, in peripluul nostru prin lume!!....

...NO Ofense !!!

webmasterXY*
[06.11.09 08:39:02]

Alex, tz si sh in reviews-urile tale sunt mai mult decat savuroase, dar te rog ca in ecouri sa renuntam la ele (nu prea ne-am adaptat la limbajul noii generatii.

Apropo, tu de unde te-ai molipsit de aceste mircisme?

Alex_Macedo
[06.11.09 09:06:57]

Ai dreptate, wmaster!!... trebuie sa-mi revizuesc atitudinea scriptica!!!

... tz si sh... pornesc de la ideea de a fi in pas cu lenea... ăsta... ăăă... in pas cu moda!!

de fapt... am o lene adancă sa schimb din bară din EN in RO... si de aici... restul!!...mă killăresc diacriticile astea !!

da'... na... ce sa zic, rugamintea ta e pertinenta!

Voi tine minte!!

Thank's!!