Electra Palace Hotel

DIN Băicoi [PH]
înscris/ă în 31.01.14
JUL-2013

Din întâmplare... minunat

Am ajuns din întâmplare fiind singurul hotel 5* cu o camera liberă dupa ce am fugit practic din cel mai urat hotel ever...

Am ajuns, am plătit diferența de 500 € care a meritat, ne-am cazat imediat, camera buna, balcon ok, baie super, restaurant si mâncare de 5*, nu au insa gustări între mese decât ceai si ceva biscuiti

Animație ok, loc de joaca super si miniclub si minidisco, ok pentru copii, mai nasol cu umbra la piscina.

Plaja dezastru BOLOVANI, foarte naspa pentru copii, nasol era si drumul pana la bus daca vroiai sa ieși in oraș, care era la vreo 15 km, cu taxi in jur de 10-15 €.

Impresii încărcate de claupin in 01.02.2014 17:26:03

Validat / Publicat: 01.02.14 19:25:36

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Paralia, skiatos.
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Bulgaria, Turcia, Grecia, Franța.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (claupin); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2699 PMA (din 7 voturi) nota2

[02.10.14 08:31:12]

- claupin
[02.10.14 09:22:14]

@webmasterX -

Din cite imi dau seama este ok pozitionarea.

Publicitate    [25.06.19 15:52:26]

pagină generată in 0.0742089748383 sec