Griff Hotel

TIP: SINGLE
REGIM MASĂ md
170 ron

Delegatie

In delegatie fiind la Zalau, am rezervat pentru o inoptare la hotel Griff - 4 stele.

Hotelul este situat in str. Crisan, nr. 21. o straduta cu sens unic, ingustata de faptul ca o bandaeste transformata integral in parcare. Fiind o strada cu sens unic, este important sa intrati de la capatul strazii pe ea, altfel celelate cai de acces laterale care dau in aceasta strada va scot dupa hotel si din cauza sensului unic nu va mai puteti intoarce decat daca faceti o mare bucla. Eu am patit-o ghidat fiind de GPS, care m-a scos prea in fata. Masinile pot fi parcate in fata hotelului (vreo 4 - 5) si altele in spatele hotelului confom unui indicator catre parcare.

Un hotel de foarte buna calitate. Personal suficient sa ofere serviciile necesare unui hotel de aceasta categorie: receptie, restaurant, etc.

Am ales sa servesc la restaurantul hotelului atat dejunul cat si micul dejun. Mancarea a fost gustoasa, prompt servita la dejun. Micul dejun bufet suedez, suficient de variat, gustos.

Camera a fost foarte incapatoare. baia la fel. Curat, linistem super.

A lipsit spa, care nu stiu dac ae obligatoriu sau nu la acest standard, dar eu ma asteptam sa existe.

Un hotel foarte bun, intr-un oras modest, sub asteptari, care pare ca stagneaza in trceut. Si sarac.

Pentru cei ce ajung in zona, recomand sa viziteze Gradina Zmeilor si Cetatea Porolissum din apropiere.

dan

Impresii încărcate de Dan&Ema in 02.09.2013 13:18:08

Validat / Publicat: 02.09.13 14:58:02

• Alte destinații turistice prin care a fost: multe destinatii

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Dan&Ema); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  2250 PMA (din 5 voturi) nota2

[02.09.13 16:21:06]

- Dan&Ema
[02.09.13 17:09:19]

@webmaster33: perfect

• Superb - si la noi se poate (Jul.2010) - punctaj satisfactie: 9.90 (scris in 07.08.10 de ghecamelia din BRASOV) - RECOMANDĂ