Pensiunea Ioana din Poiană

înscris/ă în 18.08.13
AUG-2013
REGIM MASĂ DP

Experienta de neuitat

Anul acesta am decis sa ne petrecem vacanta in Maramures, la recomandarea unui prieten am ales pensiunea Ioana din poiana. La prima impresie te simti mai mult ca si cum ai revedea un vechi prieten si nu un proprietar de pensiune, gazda te trateaza cu mult respect si bun simt.

Camerele sunt foarte curate, primitoare si decorate in stil traditional, ceea ce este de apreciat din moment ce nu mai gasesti in alta parte.

Am optat pentru cazare cu demipensiune, lucru ce il recomand. Mancare foarte buna si diversificata, bio, painea este facuta in cuptor, deserturi foarte gustoase. Cu greu primesti acelasi meniu a doua oara pe perioada sederii.

Un moment frumos am trait in ultima seara, in care gazda ne-a facut o surpriza si anume o serata muzicala, aducand cetarasii din zona.

Cel mai neplacut moment este atunci cand trebuie sa parasesti pensiunea si sa pleci acasa. Va recomand din toata inima pensiunea Ioana din poiana, la care o sa va simtiti mai bine ca acasa.

Impresii încărcate de ClaudiuGL in 18.08.2013 18:20:24

Validat / Publicat: 18.08.13 22:29:18

Notează ca FAVORIT[ ce înseamnă? ] - ales ca "favorit" de 1 useri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ClaudiuGL); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  3600 PMA (din 7 voturi) nota2

[18.08.13 22:28:56]

@ClaudiuGL: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.ro.

[18.08.13 23:23:30]