ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.08.2013
2 AD. + 2 COPII -- v: 17- 9

Extrem de nemulțumit
Extrem de nemulțumit

Un dezastru

Ocoliti hotelul Berlin Golden Beach, camera si baia cu miros insuportabil, la masa efectiv nu puteai sa mananci decat o salata in speranta ca era mai proaspata, restul era totul refolosit la urmatoarea masa cu mici adaosuri sub alta forma, divertisment zero.

In tot sejurul nu am putut manca decat ceva la micul dejun si o singura salata, in rest am mancat la restaurantele din statiune.

Plaja mica si neingrijita, am atasat si o poza sa vedeti diferenta cu alta plaja alaturata.

Pacat de timpul pierdut. Sunt multe de scris dar nu vreau sa mai ma enervez si acum, mi-a ajuns.

OCOLITI ACEST HOTEL DE 4 STELE pe hartie in realitate cu indulgenta 2 STELE

Trimis de khan in 05.08.13 20:26:12
Validat / Publicat: 05.08.13 21:41:04
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: NESEBAR, DUNI, NISIPURILE DE AUR

VIZUALIZĂRI: 2119 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (khan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

Floria CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA
[05.08.13 21:55:35]

Anul trecut am avut parte de o experienta asemanatoare cu a dv. la acest hotel. Am scris la intoarcerea acasa in speranta ca alti turisti vor ocoli Berlin Golden Beach.

Dupa doua zile ne-am mutat, cu sprijinul agentiei de la care cumparasem biletele, la hotelul alaturat care anul trecut se numea Obzor Beach&Izgev iar anul acesta poarta numele de SENTIDO Golden Star. Conditiile oferite de acest hotel sunt incomparabile cu cele de la Berlin Golden Beach, e drept ca si pretul este ceva mai mare.

Anul acesta am revenit la SENTIDO si, chiar daca am avut cateva mici reprosuri, am facut o alegere buna...

Vacante frumoase va doresc!

khanAUTOR REVIEW
[05.08.13 22:48:22]

@Floria: Da aveti dreptate, dar am mers la recomandarea agentiei , data viitoare nu va mai fi cu siguranta, iar in privinta hotelului indicat de dumneavoastra Sentido, mi-a placut cea ce sa vazut din exterior plaja am pozat pentru comparatie, va felicit pentru alegere si pentru comentarii, si sper ca alti sa nu pateasca ca noi.

[06.08.13 05:13:31]

@khan, ATENȚIE! referirile la AGENȚII și alte entități din România care funcționează pe principii COMERCIALE (portaluri web de profil etc) sunt INTERZISE

Puteți trimite, în schimb, aceste informații prin intermediul mesajelor personale (pe privat).

khanAUTOR REVIEW
[06.08.13 07:38:16]

@webmaster: ok scuze nu am stiut

37simona
[14.08.13 18:29:15]