ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.08.2013
DIN: Cluj
ÎNSCRIS: 05.07.09
JUL-2013
3 AD. + 2 COPII -- v: 6 ani

Este al doilea an cand ajungem la Sulina. Stiam exact la ce sa ne asteptam asa ca nu prea am avut surprize. Oraselul a fost descris destul de bine in celelalte review-uri asa ca nu mai detaliez.

Vreau sa va spun doar despre excursiile in Delta cu barca. Anul trecut am fost foarte dezamagiti, ne-a plimbat un pescar cu barca vreo doua ore, nu am vazut mai nimic si ne-a luat banii. Dar anul asta am fost mai norocosi si am dat peste un baiat extraordinar. Ne-a aratat nuferi, pasari, vasul esuat, varsarea Dunarii in mare, farul vechi din Sulina. Am fost si la padurea Letea, am vazut caii salbatici, stejarul vechi de 450 de ani, dunele de nisip, liane, foarte frumos. De la domnul care ne-a condus cu masina prin padure am inteles ca a fost foarte mult limitat accesul in rezervatie si poate de aici dezamagirea unora. Dar noua ne-a placut.

Daca ajungeti la Sulina si vreti o plimbare cu barca, puteti sa il contactati cu toata increderea [date de contact prin mesaj privat!].

Trimis de puisorul in 03.08.13 18:45:16
Validat / Publicat: 03.08.13 19:51:26
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SULINA.

VIZUALIZĂRI: 5005 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (puisorul); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

ECOURI la acest articol - pg. 1 / 2

se afișează ecourile [1 - 30] din total 31
mateik
[05.08.13 15:42:43]

@puisorul: sunt interesata de datele de contact ale baiatului cu barca. ajung in sulina, pentru prima data, in cateva zile. Astept un mesaj. mersic.

puisorulAUTOR REVIEW
[07.08.13 11:43:51]

@mateik: ... Puteti sa mergeti cu cea mai mare incredere. Vacanta placuta!

[07.08.13 12:10:21]

@puisorul: Pe AmFostAcolo nu acceptăm postarea în clar a informaţiilor cu caracter personal (nume, numere de telefon, adrese de mail, etc). Asemenea date se pot trimite/primi însă prin mesaje private, destinatarul primind aceste mesaje în aceeaşi căsuţă de mail în care primeşte şi înştinţările despre ecouri.

Dianaim
[09.08.13 17:46:13]

Buna, am incercat sa trimit mesaj pe privat da ceva nu a fost in regula.

As doei si eu datele de contact. Mergem intr-o saptamana in Sulina si tare mult as vrea sa ne bucuram de o plimbare asa cum trebuie.

Multumesc frumos!

mironflorin
[10.08.13 14:22:21]

@puisorul: Buna ziua, imi puteti trimite va rog frumos datele de contact pentru baiatul de care vorbeati in text. As vrea sa merg saptamana aceasta in Sulina si nu as vrea sa ratez atractiile zonei din cauza unor ghizi nepriceputi. Va multumesc!

lolutza
[13.08.13 14:26:05]

@puisorul: Nu am fost inca la Sulina si ne dorim sa ajungem in luna septembrie. Ne puteti indica o pensiune, un loc un se poate manca bine si datele baiatului pentru o plimbare cu barca? Multumesc!

[13.08.13 14:29:28]

@lolutza: Pe AmFostAcolo nu acceptăm postarea în clar a informaţiilor cu caracter personal (nume, numere de telefon, adrese de mail, etc). Asemenea date se pot trimite/primi însă prin mesaje private, destinatarul primind aceste mesaje în aceeaşi căsuţă de mail în care primeşte şi înştinţările despre ecouri.

lolutza
[23.08.13 15:48:11]

@puisorul: Va multumesc foarte mult pentru informatii. Toate cele bune! Lolutza

ioanaada
[10.09.13 09:24:48]

@puisorul: Buna ziua, Imi puteti transmite va rog, datele de contact ale baiatului repectiv? Multumesc frumos.

Manole Ion*
[05.04.14 16:16:21]

imi puteti trimite si mie datele va rog? va multumesc!

[11.04.14 20:13:19]

rebecatarcatu
[04.05.14 18:25:47]

@puisorul: Buna ziua. As dori si eu dete de contact cu privire la baiatul care este un bun ghid! Dar nu reusesc sa va scriu mesaj privat... se pare ca ati primit prea multe si ati blocat?!

rebecatarcatu
[05.05.14 10:19:04]

@rebecatarcatu: Va multumesc mult pentru promptitudinea raspunsului si mai ales pentru informatia pretioasa! Numai bine.

parulea
[14.05.14 19:11:14]

Buna!

Sunt interesat de datele de contact ale baiatului cu barca. Mergem in Sulina pentru prima data peste putin timp si ar fi fain sa vedem cat mai multe lucruri interesante.

Mersi!

tutuhugoneata
[15.06.14 09:15:56]

Buna Ziua stimate Domn!

Mi-am permis sa va scriu si eu, caci mi-ati face si mie - alaturi de cei doi copii si de sotia mea - o Imensa bucurie daca mi-ati furniza si mie datele de contact ale Domnului cu barca (într-un mesaj privat!). Permiteti-mi va rog, sa va trimit si un mesaj privat eventual;

Suntem de fapt doua familii, vom merge la Sulina impreuna cu familia cumnatului meu, toti iubitori de neasemuita noastra Delta si ne intoarcem acolo, caci ni s-a facut un dor nespus de locurile acelea magice...

Va multumesc, de pe acum, nespus!

tutuhugoneata
[16.06.14 10:57:33]

Mea culpa pentru intarzierea raspunsului!

Va multumesc pentru generozitate!

Vacante implinite, pline de satisfactii va doresc!

aleroberta
[21.06.14 08:00:58]

@puisorul: As dori si eu in privat datele de contact ale baiatului care v-a dus cu barca! Multumesc

reluf
[21.06.14 09:38:55]

@puisorul: buna ziua. Intentionam sa plecam in luna iulie si toate informatiile care ne-ar putea fi de folos au fost selectate.

Asa ca va rugam sa ne spuneti pe cine ar trebui sa contactam pentru a ne putea bucura de aceleasi clipe minunate de care vorbiti, la plimbarea cu salupa sau barca.

Multumim mult.

gutzu10
[08.07.14 10:40:56]

M-ar interesa si pe mine nr baiatului, intrucat voi merge vineri la sulina cu familia; Multumesc cu anticipatie

cristina90
[10.07.14 13:39:32]

Buna ziua,

iertati ca va deranjez si eu, dar v-as fi recunoscatoare daca ati putea sa-mi trimiteti si mie numarul baiatului ce va oferit acele momente speciale. De asemenea daca ati putea sa-mi recomandati pe cineva din particulari la care ati stat si va placut v-as ramane profund indatorata.

Va multumesc anticipat.

shandorik
[20.07.14 15:25:52]

Salut, as aprecia mult daca mi-ai transmite si mie datele lui personale printr-un mesaj privat. Plec in Sulina peste exact o saptamana. Multumesc in avans. O zi buna.

petrutza_nagy
[24.07.14 12:18:51]

As dori daca se poate s aprimesc is eu numarul baiatului (prin mesaj privat) pt o exucrsie cu barca.

Va multumesc

Adina Colceru
[24.07.14 15:53:53]

@puisorul: buna ziua,

va rog sa-mi trimiteti numarul de telefon prin mesaj privat al baiatului care se ocupa de excursii.

multumesc

ioanpaulc
[27.07.14 00:18:50]

Buna ziua,

Va rog sa imi transmiteti si mie numarul de telefon al baiatului, precum si numele lui.

P. S. Pentru a cere un pret similar: cate excursii ati facut dvs si ce pret ati convenit pentru acestea?

Multumesc foarte mult!

ionelbarbu
[02.08.14 16:36:50]

@puisorul: Salut, te rog frumos, imi poti da si mie datele de contact pentru OMUL care ne poate face o excursie faina in Delta si cam ce scoruri practica? Multumesc frumos. O zi faina sa ai!

andafuguliu
[03.08.14 09:30:39]

@puisorul: Buna, imi poti trimite datele acelui baiat? Eu sunt deja in sulina iar pana acum preturile si serviciile date nu ne-au convins. Multumesc

anca m
[04.06.15 13:33:08]

@puisorul -

Buna ziua,

Puteti sa-mi dati si mie coordonatele baiatului extraordinar care v-a condus cu barca?

Multumesc anticipat

anca m
[05.06.15 16:51:26]

@puisorul -

multumesc foarte mult pentru coordonate. sper sa fie ok.

gabrielacris
[11.08.15 00:51:33]

@puisorul - Buna seara, ma numesc Cristina, va contactez cu rugamintea de a mi da si mie nr. tel. al d. lui barcagiu din Sulina, unde voi ajunge la sfarsitul lunii. Va multumesc pentru amabilitate si informatiile furnizate pe site.

[11.08.15 01:56:42]

@gabrielacris - Pe AmFostAcolo nu acceptăm postarea în clar a informaţiilor cu caracter personal (nume, numere de telefon, adrese de mail, etc). Asemenea date se pot trimite/primi însă prin mesaje private, destinatarul primind aceste mesaje în aceeaşi căsuţă de mail în care primeşte şi înştinţările despre ecouri.

Ecoul ți-a fost editat.

21 utilizatori sunt abonaţi la urmărirea acestui fir de discuţie (primesc instiinţări la adăugarea unui ecou):
Adina Colceru, aleroberta, anca m, andafuguliu, cristina90, FlorianRI, gabrielacris, gutzu10, ioanaada, ioanpaulc, ionelbarbu, lolutza, Manole Ion*, mateik, parulea, petrutza_nagy, puisorul, rebecatarcatu, reluf, shandorik, tutuhugoneata
Alte impresii din această RUBRICĂDescoperă Sulina: