ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.02.2013
ÎNSCRIS: 11.02.13
JUN-2012
2 AD. + 1 COPII -- v: 11 ani

Superb

Am fost acolo de pe 21 iunie 2012 7 nopti.

Locatia----Hotelul este situat pe malul mari undeva c-am in pustiu as putea spune. Personal nu am fost deranjat de acest lucru. Nota 8,5

Cazarea---sa facut foarte repede. Am fost condusi de un turcoi care ne-a carat bagajele in camera de la etajul 7, penultima camera. Nota 10

Camera---initial am strimbat din nas cind am vazut ca este etajul 7 si penultima camera, insa a fost o priveliste absolut superba de acolo... Se facea curatenie zilnic iar la baia care era absolut superba se punea de fiecare data pliculete de shampon si sapun. Nota 10

Mincarea----era din belsug. Risipa mare parerea mea. La fiecare masa aveai peste 30 feluri de mincare. Desert m-am uitat acuma pe un videoclip filmat si am numarat 34 feluri de prajituri, smochine, lubenita, etc. Dimineta facea garsul ala turc o omleta ceva de vis. Intre mese aveai diferite gustari iar intre orele 4-5 in fiecare zi inghetata, Am luat 3,5kg in 7 zile Nota10

Bauturi---eu personal nu beau tari deci am consumat bere la greu cit am putu sa duc. Aveau si citeva sucuri iar cele pe care le faceau naturale daca vroiai scoteai banul.

Plaja si piscina ----absolut superbe insa cea mai mare distractie era insa la tobogane. Plaja nisip fin cu intrarea lina in mare. Nota 10

Medicul---I-am spart capul lui fiumeu la tobogane cu cotul in a 2 zi si repede la doftor. Am fost intimpinati de o asistenta draguta care stia engleza, dupa 5 min a venit si doctorul care de asemenea stia engleza. Cum fiumeu de 11 ani plingea mai tot timpul a vb cu el in timp ce la cusat. Deabia dupa ce la cusat ne-a cerut asigurarea. Deci aveti grija la toboganul ala verde sa nu va dati imediat dupa cineva mai mic. Ala mic se duce mai greu pe el iar in apa cind ii vine un cot de 80 kg in el nu ii este prea bine. Nota 10 pt personalul medical.

Paharele se spalau.

Totul in exterior era absolut perfect, tuns, frumos si curat.

Terenurile de tenis perfecte.

Personalul era foarte amabil iar barmani erau mai tot timpul pus pe soti.

In concluzie si cu speranta ca nu am omis ceva pot spune ca a fost un concediu foarte reusit, iar azi 11 februarie 2013 cind scriu acest review, uitindu-ma la ofertele dintre hotelurile din antalya si acest hotel pot spune ca s-ar putea ca in august sa obtez tot pentru acest hotel.

Trimis de electrobobinaj1 in 11.02.13 13:39:16
Validat / Publicat: 11.02.13 15:12:11
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 1797 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (electrobobinaj1); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

foxliviu71
[11.02.13 21:28:57]

foarte frumos review. pacat ca ti-ai uitat bagajele la venosa

electrobobinaj1AUTOR REVIEW
[11.02.13 21:46:13]

@foxliviu71:

ai mai fost in alte parti in turcia?

adryana
[12.02.13 07:26:07]

de obicei la tobogane ar trebui sa fie un supraveghetor care sa nu lase pe nimeni sa se dea imediat dupa altul, decat la semnalul lui si doar in momentul in care cel care s-a dat deja iese din bazin sau s-a departat suficient de mult astfel incat sa nu se produca accidente. Nefericita intamplare.

foxliviu71
[12.02.13 21:59:35]

@electrobobinaj1:

doar in kusadasi, doi ani.

adryana, electrobobinaj1, foxliviu71
Alte impresii din această RUBRICĂVenosa Beach Resort & Spa [Isilkent]: