ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.10.2012
AUG-2012
2 AD. + 2 COPII -- v: 1&4 ani

Foarte nemulțumit

Nu recomand. Hotel 3 maxim 4 stele, exclus 5

Cu ce sa incep atat de dezamagit ca nu stiu:

-parcarea inexistenta dai 10 leva ai parcare, sunt foarte putine locuri, cu ceva nervi sau depinde de noroc noi am fost 3 famili cu copii si eu am ajuns primul stiind statiunea mergand la nisipuri pentru a treia oara si am parcat cu spaga dar restul nu.

-camerele dezastru nu sunt sub orice fel de 5 stele nici chiar stele bulgaresti, am luat camera cu vedere la mare scria negru pe alb pe vaucer si am primit camera cu vedere in terasa. la etajul 1 al hotelului, de trebuia sa stai in permanenta cu perdelele trase ptr ca cei dupa terasa se uitau la tine in camera lejer, terasa fiind mai sus decat nivelul camerei

-dezastru cel mai mare, fiind un hotel de 5 stele cu all inclusive, nu aveai ce sa mananci comestibil dar petru copii nici atat, ce sa va spun ca la mic dejun avea fasole iahnie, oua sub cam 4-5 forme fierte, prajite... dar aproape toate nefacute in realitate foarte putina mancare nu diversificata, nu de calitate exact ce se gaseste pe piata mai ieftin.

De la mezel pana la supe (sa servit intr-o zi o ciorba de un fel de caizer cu fidea, afumatura ziceau ei) si tocanite care erau facute cred din mezelurile de dimineata ca ce era dimineata gaseai la pranz un fel de mancare cu respectivele, nu gratar nu salate ce mai foarte multe lipsurii.

Bautura all inclusiv tot ce se servea era un fel de bere bulgareasca, 2 cocteil, un rom bulgaresc si un fel de whiski tot bulgaresc suc la dozator si cafea in rest barurile erau pline dar contra cost. Faza cea mai tare la intrare in restaurant te asteapta cineva care te intreba nr camerei te bifa, daca ieseai sau mai venea alt cineva si spunea alasi nr de camera incepea circul ca nu aveai voie (nu ca in alte hoteluri sa te intampine bucatari, ospatari si sa iti ureze pofta buna)

-la piscina nu prosoape (primeai daca lasai garantie la receptie 40 leva de prosop) nu dus cu apa calda la piscina, ooooo si cel mai tare nu internet decat contra cost 40 euro pe sejur ca cred cumparam abonament cu tot cu calculator su cu m... a, activitati la piscina sau in hotel aproximativ toate contra cost imi spune tot un roman care era dezamagit la fel ca toti ceilalti ca intr-o zi dupa ce i-au pictat copii pe fata cei 3 animatori au venit cu bonul de casa 20 leva de copil lund copii la rugamintile lor, spesctacole cu animatorii decat in wichend si acela foarte slab calitativ si foarte putin si in fiecare zi acelasi lucru.

In incheiere nu recomand, la pretul care se percep biletele si la ce iti ofera nu merita, eu va spun ca nu era numai parerea mea ci si la toti turisti cu care am intrat in contact si nu am gasit pe cineva care sa fie multumit, poate doar cineva care merge pentu prima data si nu stie ce inseamna un hotel asazis de 5 stele cu all inclusive.

Va multumesc si sper ca nu v-am plictisit.

Trimis de viorelradu79 in 02.10.12 16:59:25
Validat / Publicat: 02.10.12 18:58:02

VIZUALIZĂRI: 3433 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (viorelradu79); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[02.10.12 17:58:01]

@viorelradu79: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo.

Te rugam sa dai note si pt servicii, cazare, masa si plaja. Poti folosi link-ul EDIT IMPRESII, sau le poti scrie intr-un ecou si le adaugam noi.

• Alte impresii din această RUBRICĂMarina Grand Beach Hotel: