ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 29.08.2012
AUG-2012

Sub orice critică
Nici nemulțumit, nici mulțumit

Nu mergeti!

Am fost acolo si-mi pare rau pentru nervii mei si pentru bani. Trebuia sa ma odihnesc, dar m-am umplut de nervi.

Daca totul ar fi ca in imaginile postate de administratori ar fi frumos, dar probabil ca sunt de la infiintare. Geamuri murdare, bai unde nu functioneaza ventilatia si simti mirosul de mucegai, in rest daca nu esti pretentios merge.

Cat despre restaurant, n-am cuvinte sa descriu aventura (caci este o aventura) de a putea sa mananci acolo. Trebuie sa ai noroc ca mancarea sa nu fi fost servita cu o zi inainte si altora (branza de la micul dejun sau untul) sau sa fie calda.

Trebuie sa va spun ca nu am fost singurul turist nemultumit, In perioada in care am fost cazata la "Euro vacanta" trebuia sa am o dieta fara sare (recomandare scrisa, de la medic pe care am prezentat-o), dar nu am putut sa ma fac inteleasa, desi nu stiu ce era de neinteles.

Mai trebuie sa va spun ca 3 (trei) zile nu am mancat acolo, deoarece nu mi s-a putut asigura dieta ceruta si nu am fost singura (au mai fost trei persoane). Nu am putut sa comunic cu sefa sau ce o fi fost, pentru ca nu era acolo. Am comunicat la bucatarie si la receptie despre problemele ivite. Toti iti raspund ca te servesc imediat, dar nu fac numic. (La receptie se stie ca bucataria lasa de dorit).

Cand te asezi la o masa unde, astepti sa fie fata de masa curata, cu tacamuri si servetele, si te trezesti ca resturile de la clientul dinaintea ta raman tot acolo, cu o fata de masa peste care s-a varsat apa, iar deasupra se pune un mic servet si daca mai ceri sa ai si pahar pentru apa, ti se spune ca "n-avem ce sa facem, nu avem", iar mustele sunt la ele acasa sigur este o problema.

Cand iesi din local hainele iti miros in functie de meniul care se gateste in bucatarie si multe altele.

Aflu ca au avut un control care nu a gasit nimic in neregula. Nu cred ca la control au incercat sa comande ceva, altfel...

Va rog sa ma credeti, nu sunt un client foarte pretentios.

Recomand tuturor: NU MERGETI LA "EURO VACANTA" DACA NU VRETI SA VA PARA RAU.

Trimis de euangela in 29.08.12 20:39:54
Validat / Publicat: 29.08.12 21:33:53

VIZUALIZĂRI: 2061 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (euangela); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[29.08.12 21:33:20]

@euangela: bun-venit pe site si in comunitatea AmFostAcolo.

[01.09.12 10:35:25]

Mutat la rubrica "Complex Hotelier Euro Vacanta" (deja existenta pe site); sters rubrica dublura introdusa de autor

• Alte impresii din această RUBRICĂComplex Hotelier Euro Vacanța:

• pagină generată în 0.047319173812866 sec