Four Seasons

înscris/ă în 18.08.09
MAR-2012
team building

Lux si amabilitate de 5 stele

Un hotel luxos cu servicii impecabile, asta pot spune despre Four Seasons. Asa cum ne-am asteptat de altfel, personalul a fost de o amabilitate excesiva. In fiecare dimineata ne intrebau cum am dormit, daca a fost ceva in neregula, daca ne lipseste ceva in camera, ce itinerariu am stabilit pentru ziua respectiva, s. a. m. d.

Camera este foarte somptuoasa, de o curatenie impecabila, iar baia, imbracata in marmura, este pur si simplu imensa.

Restaurantul, de o eleganta aparte, este cu vedere spre o gradina interioara, foarte frumos amenajata. Mancarea era delicioasa, iar servirea ireprosabila.

In prima zi am fost dusi cu masina hotelului in centrul orasului, soferul ne-a plimbat pe arterele principale, ne-a ajutat sa luam pulsul orasului cumva, acesta fiind un serviciu gratuit oferit o data, in timpul sejurului, tuturor clientilor.

Hotelul este situat intr-o zona linistita, iar statia de autobuz este foarte aproape.

Vacante placute va doresc!

Impresii încărcate de yohanna in 16.08.2012 18:18:08

Validat / Publicat: 16.08.12 19:28:31

• A fost prima sa vizită/vacanţă în IRLANDA
VIZUALIZĂRI: 2078

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (yohanna); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  450 PMA (din 1 voturi) nota2