Akrogiali Boutique Hotel

SEP-2009
cu transport AUTOCAR
+ COPII: 1 -- varsta: 11 ani

Amintiri

De cand am ajuns am fost primi-ti cu o caldura speifica grecilor din peninsula, cu o cafea si un pahar de ouzo.

Am primit camera ce avea si o camera separata unde a stat fata mea. Camerele deci sunt mari, cu decoratiuni zen, tv. plasma, balcon mare, mini frigider, feon, cartela la usa si lumini.

Barul si restaurantul foarte mare, si cu un mobilier nou, cu lumanari la masa, scaune si mese imbracate ca la o nunta de bogati. Atat angajatele cat si patronul cu care am ramas prieteni si corespondam sunt de nota 10. Am sarbatorit ziua mea cu muzia, cu tort facut la o cofetarie din zona, cu sampanie si un ''La Multi Ani! '' la miezul noptii.

Zona hotelului e foarte frumoasa, plaja e la 1 minut de hotel, peisajul e superb, magazine destule si pe toate gusturile, un oras curat si frumos.

Am avut cazare cu demipensiune, dar la amiaza puteai manca la hotel sau la restaurantele din zona, recomand ''rest. FLEGRA'' e super de frumos, curat si cu angajati super de ok. Imprejurimile sunt de vizitat la pas, iar excursiile sunt super de frumoase.

A fost un concediu minunat.

Impresii încărcate de maryogreek in 30.03.2012 12:47:43

Validat / Publicat: 30.03.12 15:06:52

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (maryogreek); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1800 PMA (din 4 voturi) nota2

- Griegut
[24.10.13 17:00:43]

Avand in vedere ca vizita dvs acolo a avut loc inainte de inceperea crizei, iar articolul l-ati scris dupa 3 ani de zile, stau si ma intreb ce preturi or mai avea in ziua de azi?

Publicitate    [17.11.19 17:08:39]

• Superb (May.2013) - punctaj satisfactie: 10.00 (scris in 26.05.13 de alexandruionut* din BUCURESTI) - RECOMANDĂ
  • INFO: