Descoperă Santorini

înscris/ă în 01.08.10
MAY-2005
5000 [EURO]

ARTICOL ARHIVAT

Am fost fascinata de istoria insulei

Prima iesire din tara in 2005 pe asa o insula superba cu o istorie interesanta din port pina la hotel o ora de mers cu masina.

Recomand Fira (care e si capitala insulei), Oia cu apusuri de soare magnifice, stradute si magazine deochiate, artizani de neintrecut puteti asculta buddha bar la unele localuri cine e pasionat de asemenea curent muzical, localuri superbe mincare exceptionala. din Athena port Pireu cam 10 ore se face pina pe Santorini recomand!!! superb

Impresii încărcate de ANDAORNELLA in 25.02.2012 01:56:44

Validat / Publicat: 25.02.12 09:54:57

• A fost prima sa vizită/vacanţă în GRECIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: caraibe (st maartin), santorini, paralia katerini, skiatos, rodos, kos, poros, eghina, mikonos, tinos, evia, corfu, barcelona, tenerife, paris, italia,

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (ANDAORNELLA); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  -1 PMA (din 1 voturi) nota2
  • Ai fost acolo? - Scrie impresii DE CĂLĂTORIE
  • Dorești să întrebi/discuți ceva legat de impresiile postate de ANDAORNELLA? - folosește rubrica Ecouri (mai jos)

[25.02.12 06:48:29]

Te rog ca pe viitor sa eviti folosirea exclusiva a literelor MAJUSCULE (LITERE MARI), aceasta practica este nerecomandata si in general considerata lipsita de politete pe internet. In limbaj internaut, asta inseamna ca strigi la noi!!! Vezi aici

Am editat eu acum anuntul tau si am sters notele pentru cazare si servicii hoteliere , te rog un pic de atentie in viitor! Crezi ca se poate?

Te rog nu mai crea rubrici noi acolo unde exista , foloseste functia search inainte de a crea o rubrica , chiar credeai ca nimeni nu a mai scris despre Santorini?

- vlado2
[25.02.12 15:40:43]

"magazine deochiate"? Adica? Pffff... le-am ratat. Cat despre restautantele din Oia, in care ai intrat tu ca sa gusti "mancarea exceptionala"?

Poate ne mai dai si alte detalii. Si poate cateva poze.

- motaneata
[25.02.12 19:46:03]

Ce spui tu:

din Athena port Pireu cam 10 ore se face pina pe Santorini
nu este adevarat. Feribotul face 5 ore din Pireu pana in Santorini (cursa directa) si 8 ore pe ruta Paros- Naxos (cu tot cu opririle in cele doua insule).

Nici informatia cum ca in Oia ar fi

stradute si magazine deochiate
nu este corecta. La ce te referi, ce ai vazut tu "deochiat" in Oia?

Publicitate    [26.06.19 20:21:54]