ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 10.07.2009
DIN: Craiova
ÎNSCRIS: 30.06.09
JUL-2009

Mai lucrati la servicii

Am fost la acest hotel plin de romani pe la inceputul lunii iulie.

Complexul arata foarte bine, dar are foarte multe inconveniente, pe care le voi prezenta mai pe scurt:

- insuficiente locuri de parcare

- cazare avea loc intotdeauna seara pe la 7-8, daca aveai noroc

- nu mergeau toate lifturile, asa ca multa miscare am mai facut urcand si coborand scarile pana ala ultimul etaj

- vilele nu arata asa de bine si sunt la mare distanta de restaurantul principal

- s-a oprit lumia de vreo 5 ori intr-o seara

- aerul conditionat nu a mers deloic in tot hotelul, sau mergea cu intreruperi

- frigiderul in camera il umplea la 3 zile

- asternuturile au fost schimbate o sg. data

- stateai la coada la masa de parca erai la cantina saracilor

- niciodata nu mai gaseai inghetata sau mai stiu eu ce prajituri in timpul zilei

- personal sub numarul normal admis la cati turisti se aflau in acel hotel

- bauturile toate erau ieftine si proaste

- in camera mirosea a grajd

- am facut rezervare la un restaurant, dar aceasta a fost anulata, din lipsa de organizare

- mancarea aceeasi mereu si putina pt atatea persoane

- nu te bagau chelnerii in seama, trebuiau sa-i tragi de maneca

Avantaje:

- locatia este foarte mare si frumoasa

- aqua parkul SUPERB pt copii si nu numai

- echipa de animatie foarte buna cu spectacole de nota 10

- SPA impecabil

Trimis de mara10 in 10.07.09 22:39:23

VIZUALIZĂRI: 1966 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mara10); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

Miss Butterfly
[11.07.09 18:09:42]

in camera mirosea a grajd? wow!! am crezut ca am citit gresit..

irinuta_no1
[14.07.09 21:31:24]

camerele arata f bine pe net!!? Era chiar asa urat?

Si noi vom pleca la acest hotel pe 28 aug. Zi-mi si mie cum era cu prosoapele si cu sezloangele.

mara10AUTOR REVIEW
[14.07.09 22:31:41]

Cand te cazezi primesti 2 cartele, iar cu acele cartele primesi pe plaja cate un prosop pe cartela.

Sezlonguri erau destule pt toti daca iti lasa-i prosopul pe un sezlong de dimineata, pe la 9.30 nu ti-l ocupa nimeni toata ziua.

Camerele arata bine, mari spatioase, cu canapea in camera, balcon foarte mare (eu am fost cazata la hotel nu la vile, unde e mai modesta cazarea - camere mai mici...) Problema e ca la mine in camera mirosea fff urat, ori de la mobila, ori de la var, nu am reusit sa-mi dau seama. Cred ca nu e asa in tot hotelul.

Locatia e de nota 10, doar ca nu sunt turcii asa organizati, si nu au pus la punct detaliile care uneori te deranjeaza sa le vezi.

Sa mergeti la pranz la SPA ca face toti banii, si AQUA PARK-ul e perfect pt copii.

Vacanta placuta. Astept impresiile tale. Mergi cu masina sau cu avionul?

irinuta_no1
[18.07.09 13:54:01]

Merg cu masina. Spa-ul se plateste? Mancarea era ok?

irinuta_no1, mara10, Miss Butterfly
Alte impresii din această RUBRICĂAria Claros Beach & Spa Resort (ex Onyria, ex Carpe Diem) :