Pensiunea Luiza

înscris/ă în 02.05.11
DEC-2008
1000 [lei]

F frumos

Si cazarea si mancare ff ok. a fost fff cald nu s-au zgarcit deloc la caldura,

Au parcare, ajungi repede in poiana

Chiar ne-a placut.

Impresii încărcate de daniela19_10 in 03.01.2012 21:53:20

Validat / Publicat: 07.01.12 11:29:35

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (daniela19_10); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  -5 PMA (din 5 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[03.01.12 22:51:58]

Sincer, dacă tu ai găsi doar aceste cuvinte scrise despre această pensiune, te-ai hotărî (te-ar convinge) s-o alegi, în detrimentul alteia care poate are şi un site frumos, cu poze colorate... ? Nu cred.

Te aşteptăm cu câteva detalii care să facă diferenţa.

Mulţumesc,

[07.01.12 11:28:45]

Mda... autoarea nu a mai găsit de cuviinţă să ofere alte detalii, astfel că publicăm articolul exact aşa cum a fost trimis.

- daniela19_10
[07.01.12 11:33:18]

@webmaster0:

Pai ce alte detalii doriti?

- santana*
[07.01.12 16:02:14]

Lasă-l pe webmaster0 că e ziua lui astăzi şi e de presupus că acum are musafiri... Hai să îţi poveastească moa cum se execută un review şi ce trebuie să aflăm: prima şi prima dă din casă şi spune cîte parale costă distracţia, apoi dă-ne de veste cum arată văzută de afară construcţia, ce mai e prin parcare... gagici, maşini scumpe, etc. Recepţia, camera, baia, balcoanele (eventual ale recepţionerei), faianţă, gresie şi, foarte important, reflectă, frate, astea stelele de pe faţadă? Cum se comportă propitarul cu musafiri, cum zîmbeşte recepţionera, apoi zi-ne şi nouă, curioşilor cum e cu prosoapele şi aşternuturile. Fuse cald, fuse frig, în cameră?

Sînt pe fugă, trebuie să mă duc şi eu la o Ioană degrabă, iar dacă am uitat ceva, sînt pe de-antregul convins că îţi aduci tu aminte.

Să ai o zi bună, să ne poţi povesti!

Puteți evalua ecoul:   APRECIEZ -- DEZAPROB
- adri-nico
[07.01.12 23:21:50]

@santana:

Ai uitat un I dar tot ti-am votat ecoul!!!

Super!!!

- daniela19_10
[08.01.12 01:47:00]

@santana:

1. Legat de pret... pai nu stiu daca are vreo relevanta pt ca a fost acum 3 ani si sigur preturile s-au schimbat, tot ce pot sa spun despre pret este ca a fost unul rezonabil la vremea respectiva (nu mai retin exact dar era undeva la 120 ron cu mic dejun... sper sa nu gresesc).

2. Pensiunea arata ca in pozele de pe site.

3. Curatenie se facea zilnic.

4. Legat de caldura am specificat ca era fffff cald, chiar exagerat pot spune.

Puteți evalua ecoul:   APRECIEZ -- DEZAPROB
- biticarazvan
[09.01.19 18:29:07]

Ne au jecmanit ca la usa cortului. Am ajuns acolo la ora 8 dimineata si am fost nevoiti sa pltim 2 nopti, in conditia in care noi am petrecut doar o noapte si nu a fost putin. 700 de lei. In afara de Tv si wi fi altceva nu gasesti. Pe la orele 19.00 restaurantul era inchis.

==

BY WEBM: Text trimis spre publicare ca review. Neîndeplinind condițiile impuse de Regulament pentru publicarea ca articol distinct, a fost mutat de echipa tehnică aici, ca ecou.