Paradisus Varadero Resort & Spa Hotel

înscris/ă în 26.10.11
MEMBRU: CHIBIȚ
OCT-2011

Paradisus Varadero - Cuba

Un sejur frumos, dar cine se duce in acest anotimp la ei sa-si ia neaparat creme de corp ptr tantari si ceva de pus in camera, noi nu am stiut si ne-au cam ciuruit tantarii, de aceea primul lucru a fost sa pun pe forum aceasta "indicatie ", ca sa zic asa, sa nu mai treaca si alte persoane prin ce am trecut noi (chiar si acum dupa 10 zile de la intoarcere se mai cunosc muscaturile pe noi), asta se intampla numai in sezonul ploios, care la ei incepe din luna octombrie.

In rest un sejur frumos personalul acestui hotel este extraordinar.

Impresii încărcate de roigi in 26.10.2011 17:39:41

Validat / Publicat: 26.10.11 19:37:37

• A fost prima sa vizită/vacanţă în CUBA

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (roigi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE? [doar simbolic; articolul NU are PMA std]

DA [1 PMA]  -  NU [-1 PMA]

PUNCTAJ CRT:: 0 PMA (std) nota1  &  2 PMA (din 2 voturi) nota2
NOTĂ: Acest articol nu beneficiază de punctajul standard acordat automat.

[26.10.11 19:01:03]

In forma in care se prezinta momentan, articolul nu este eligibil pentru concurs.

Speram sa-ti faci timp si sa completezi un set minim de alte aspecte - referitoare, de exemplu, la camere, bucatarie & masa, imprejurimi, drumul pana acolo etc - eventual un set minimal de fotografii din sejur, astfel incat sa putem restaura punctajul standard.

Multumim.

- Admin
[26.10.11 19:35:25]

@roigi: din cate vad, lantul Melia are doua hoteluri cu numele "Paradiso" in Varadero.

La care dintre ele ati stat? La Paradisus Varadero Resort sau la Paradisus Princesa Del Mar?

- dusilumi
[26.10.11 21:42:31]

Noi plecam in 7. Multumim. Poti sa mi zici ceva despre scufundari?

- roigi
[27.10.11 13:13:44]

@Admin: PARADISUS VARADERO RESORT

- roigi
[27.10.11 13:22:31]

@webmaster: Bucataria (mancarea) noua ne-a placut este ptr toate gusturile, bucatarii, ospatarii foarte politicosi, camerele nu sunt de 4 stele jumatate cum specifica ei dar sunt ok, umiditatea foarte mare, se resimte si in camere, lenjeriile si hainele le cam simti umede, dar asta este (alta clima), drumul lung, dar merita zic eu. Poze o sa incerc sa postez in curand.

Puteți evalua ecoul:   APRECIEZ -- DEZAPROB