MaxHoliday Hotel (ex Vera Mare) [Bogazkent]

29.08.2011
Avatar Kinjiro*
înscris/ă în 25.05.10
AUG-2011

Cel mai prost resort posibil

Dragilor,

Daca aveti de gand sa mergeti, dar puteti anula, va rog din suflet sa o faceti. Este cea mai proasta alegere posibila.

Mancare proasta, servire la fel. Sistem de aer conditionat care face un zgomot infernal.

Plaja varza. Plin de rusi nesimtiti.

Prost management din toate punctele de vedere. Lipsa totala de animatie. Nimic de cinci stele cat zice ca are. Credeti-ma ca am fost foarte indulgent in alegerea cuvintelor in descrierea de mai sus.

Impresii încărcate de Kinjiro* in 29.08.2011 18:05:49

Validat / Publicat: 29.08.11 19:36:04

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA. A mai fost în/la: Belek
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Malta, Spania, Franta, Anglia

Notează ca FAVORIT[ ce înseamnă? ] - ales ca "favorit" de 1 useri

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Kinjiro*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  897 PMA (din 4 voturi) nota2

- alessiachrys
[30.08.11 11:55:36]

Observ ca toti care au scris despre acest hotel au fost multumiti.

Poate ar trebui sa detaliezi putin de ce mancarea e proasta, de ce nu ai fost multumit de distractie si relaxare, de ce serviciile te-au nemultumit.

Nu cred ca poate exista un hotel de 5 * in care sa nu aiba nimic, zero la toate gradele de satisfactie. Din pozele postate la acest hotel de care turistii care au fost acolo reiese altceva. Parcuri de distractie pt copii, piscine cu topogane pt ei, observ volei in apa, ornamente frumoase, terenuri de tenis.

Tu nu ne spui decat ca a fost urat, sa renuntam, dar nu ne detaliezi cele spuse sau macar sa atasezi cateva poze din care sa reiasa ceea ce spui.

Eu nu sunt de acord cu astfel de postari.

- Kinjiro*
[30.08.11 15:06:37]

Nu cred ca pozele te-ar fi ajutat foarte mult. Din iunie pana acum nici o postare. Asta nu iti spune nimic? Am vorbit cu catva romani de acolo si erau foarte nemultumiti. Adulti cu copii ca si mine si fara.

Am fost 3 adulti si un copil si minune la sosire... nu aveau 2 camere (nu era agentia de vina). Ne-au dat o camera cu 3 paturi pentru 2 nopti ca apoi sa primim un apartament (chipurile de 750 eur/noapte) cu vedere la mare (cea mai mare prostie atata timp cat nu au un amfiteatru pentru spectacole si toate boxele sunt indreptate spre cladirea hotelului. Nu sunt un "moshulica" care nu suporta galagia, dar e vorba de managementul activitatilor de animatie), cu "jacuzzi" care nu mergea, aer conditionat care se oprea cand avea el chef (nu e vorba de deschiderea usilor de la balcon) sau cand mergea, facea ca un elicopter.

Scaunele de bebe pentru masa erau nedezinfectate, necuratate, dar acoperite frumos cu o folie ca si cand ar fi fost.

Crede-ma, nu sunt fitzos. E un resort foarte prost. Merg in Turcia de vreo 3 ani, dar aici e naspa. Daca nu ma crezi, mergi si mai vorbim.

- machetrei
[01.09.11 11:59:09]

In camera in care am stat noi aerul conditionat era eficient si silentios. A fost racoare in camera tot timpul.

Scena pentru spectacol este in spatele turnurilor cu tobogane, deci boxele nu sunt indreptate direct spre hotel.

Animatie exista, se facea in fiecare zi gimnastica in apa, eu am jucat darts, tir, era mini-disco, seara de samba si altele.

- yna
[02.09.11 20:43:06]

Nu stiu de ce nu va placut ca noi suntem foarte multumiti de acest hotel.

Si nu inteleg cum ati putut sa ziceti ,,lipsa totala de animatie", noi ne-am distrat de nu mai puteam concursuri, mini disco, tot ce vrei si dumneavoastra ziceti ,,lipsa totala de animatie", aerul nostru mergea nu avea nici o problema, nu facea zgomot, mancarea excelenta si boxele nu erau spre hotel...

acum daca dumneavostra sunteti obisnuit cu nu stiu ce lux si nu va placut acest hotel nu am ce sa zik dar mie mi se pare excelent din toate punctele de vedere si m-as intoarce la el oricand!

Si pe noi nu ne-au deranjat rusii, daca nu te bagi in seama cu ei nu sunt delok nesimtiti chiar ne-am imprietenit cu cateva familii care nu erau din romania.

Eu ii dau mai mult de cinci stele a fost foarte frumos avand in vedere ca am fost si in alte tari, acesta a fost cel mai frumos hotel!

- Kinjiro*
[17.09.11 22:28:15]

Prima oara in Antalia? Prima vacanta in afara Romaniei?

- tm67bru CONS. ONORIFIC AFA / TURCIA
[18.09.11 07:53:04]

@Kinijiro: la ce alte hoteluri ai fost anii trecuti in Belek?

Publicitate    [22.07.19 07:28:38]